Panini album za sličice - FIFA World Cup, Brazil 2014

  1. Шта је било са правим скупљањем а не овом на интернету? Оволико страна а само причате о онлајн сличицама.
    Мени остало 130 комада, једино сам попунио Хрватску и Аргентину. Болте је л си попунио?

  2. bačje vremenske zone se menjaju tako što promeniš zemlju prebivališta u podešavanjima profila, tako da ti brže prođe to vreme koje čekaš za nove kesice.

  3. На који фазон имаш више сличица од 13дана*25сличица?

    Danas je 14.dan, 14x25=350 + 32 fan sličice - 382. :)

  4. Takoe Zeuse!!!! JEBAĆEMO ZAJEDNO HOLOFEJMOAAA!

    Болте је л си попунио?

    Jesam, juče. Poslednje zalepio Musleru i Medunjanina.

  5. Takoe Bolte!

    Odite u holofejmoa, likovi koji su popunili su uglavnom iz istih zemalja: Kosta Rika, Filipini, Australija, Kina, Japan.. Ima i likova koji imaju srpski i hrvatski avatar a piše da su iz Kostarike ili Tajlanda, bemliga šta je ovo.
    http://i.imgur.com/xFjYskb.png
    EDIT Evo ga ispod ovog sa kroasanskim avatarem i lik sa bosanskim.

  6. Dobro, ne mora da znači da je iz te zemlje ako ima dres, mogao je da stavi koji 'oće, al realno što bi neki tamo Random Tajlanđanin, Kostarikanac ili Indonežanin stavljao dres Srbije ili Bosne?

  7. ovaj hepek je bosanac sto posto.

  8. i fritule je hrvat milion posto, ako se ja dobro sećam fritule su neko dalmatinsko jelo ili tako nešto... nek me neko ispravi, ali sam siguran da je hrvat :D

  9. ставио сам јебени Нови Зеланд и није ми се ништа променило тамо

  10. onda sačekaj da nama stignu nove sličice i promeni na vremensku zonu unazad, probaj tako.

  11. http://i.imgur.com/GEau2pQ.png

    OPALA!

    jedva sam ga našao jebote, brazilce čuvaju kao da su ne znam šta...

  12. имам одавно

  13. inače, kviz sad može da se igra i u single player modu, dosta brže se završi sve, ne moraju da se čekaju oni slepci :D

  14. šta bre ti imaš odavno, fazon juče si počeo da skupljaš :D

  15. za proslo sam popunjavo na tom sajtu.poceo danas opet za ovo.bio prosle put neki fudbalski kviz,al ove nisam nasao.mozda nisam dobro video.

  16. Gana završena, idemo dalje!

  17. fritule je hrvat milion posto, ako se ja dobro sećam fritule su neko dalmatinsko jelo ili tako nešto... nek me neko ispravi, ali sam siguran da je hrvat :D

    Jeste, hrvatsko jelo. Da baš Tajlanđanin zna za hrvatsko jelo i to "FRITULE" :D

  18. Kod Brazilaca mi fali samo Grb i Luiz.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.