Najbolja borilačka vestina

  1. Može, brate, može.
    Da krenemo od tajsona (iz najboljih dana) - udarac težak tonu, najbolja ručna tehnika od svih boksera, ekstremna fizička pripremljenost... Džet je i sam rekao da nije pravi fajter, već demonstrant. Ostaje jedino njegova brzina, samo je pitanje kako bi je protiv Tajsona primenio.
    Ja sam uvek protiv Valujeva jer mi se ne svidja njegov stil, ali nisam nikad gledao kakav je Putin. Pogledaću pa ćemo o tome naknadno.

  2. Nisam ni ja gledao Putina nikad, ali covek je trenirao boks i sambo, ima crni pojas u dzudou a i bivsi je kgb-ovac, mora biti da se bije ko zmaj :).

    Zaboravio si jednu stvar, a to su dve stvari: element iznenadjenja koji mali Ddjet ima! Prvo, Tajson nikad ne bi ocekivao da bi mali zuca predstavljao ikakvu pretnju po njega. Drugo, sta znas, mozda je Dzet lagao ovo da nije fajter ;). Podaci o Tajsonu su, kao sto si rekao, iz najboljih dana, a pre par godina sam cuo glasine (samo glasine, priznajem) da ga je neko na ulici prebio ko macku ;).
    Zajebavam se, ni ja nisam ubedjen da bi ga Dzet sredio, ali sto je zabavno da se pravim da jesam!

  3. Zato sam ja i naveo Džeta a ne Brusa lija.
    Ako je Putin takav, onda nema sumnje da bi on pobedio. Mislim - da sam na njegovom mestu, znao bih šta treba protiv boksera. Najvažnija stvar je da bokser nije dobar u borbi u parteru. Tu bi mogao da bude dobijen. Mada, ako je prevelik za take down (a Valujev jeste), treba koristiti niske nožne udarce (po mogućstvu prljave).
    Ovo za Tajsona je glasina. Poznato je da je jednom novinaru skoro udarcem polomio lice.

  4. Jedina stvar koja je za rispekt kod Valujeva jeste njegov stas. ... I to bi bilo to. Čovek ne da ima loš stil, već... Pa, nema ga uopšte, u stvari.
    Eee, Artur Abraham je bokser!

    ---

    'Nisam ni ja gledao Putina nikad, ali covek je trenirao boks i sambo, ima crni pojas u dzudou a i bivsi je kgb-ovac, mora biti da se bije ko zmaj :).'

    Istina, čitala sam nešto da je čoveku bilo dosadno, pa je u'vatio da se igra sa telohraniteljima... Sve ih je razbacao po prostoriji :)

    Putina za predsednika!!! (Čekaj, malo...) :D

  5. Vidim da ovo nije urodilo plodom. Nekako smo se složili... Nije bilo rasprave...
    Da probamo ovako: KAPOERA vs. TEKVONDO
    Ja glasam za kapoeru.

  6. Pa i ja isto -.-

    Roštilj ili pečenje, nemoj me razočarati!

  7. Pa, pečenje ima mnogo masti, malo proteina... Glasam za roštilj.
    Nisam te razočarao? :)

  8. Razočarana sam... Pečenje je keva :)

  9. E, to! Sad će krenuti rasprava...
    Kako može biti pečanje keva kad nije zdravo? :)

  10. Izvini molim te, roštilj je kancerogen.

    A pečenje je keva zato što je ukusnije od roštilja. Postoji li nešto slađe od moče koja curi s tek ispečenog praseta...

  11. Kakve to veze ima s borilačkim veštinama?

  12. Ne znam ti ja ko je onaj na slici.

  13. To je Buakaw por Pramuk. Najveći Muy Thai borac.

  14. A i malo je zverski nabiti prase na ražanj. :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.