Prijava

I ovo što Luks kaže. Dajte da unapredimo sajt da nam bude lepši i da se ljudi ugodnije osećaju. Video sam maločas i pretragu za teme, odlično je to ne mora više da se gugla.

Uvedite events za takmičenje
tipa sutra od 11-12 će biti takmičenje u pisanju definicija na određenu temu, kao prozorčić mali u uglu i to pokazuje i odbrojava
klu stvarcica

tako i sa reakcijama i posterima
i tako pa onda pauza nekoliko dana pa opet ali unaprijed najava da stoji

Tema "Borba žena i muškaraca"
Definicija
13-14h

i neka pravila kad se prevuče preko toga da izbaci
i tajmer

moderatori će to apdejtovati redovno

Да радимо и да живимо!

moderatori će to apdejtovati redovno

Oćemo, boli nas paja.

pa ti prvi takva takmičenja organizuješ
ovo ti je samo olakšica
mnogi autori ne posjećuju forum pa i nemaju uvida u dešavanja na sajtu
tako nekad pljuju neke odabrane jer ne znaju da je bilo takmičenje

ај ми неко обрише последње 3 дефиниције

Ma zajebavam se, sve moze! Rekoh vec negde, sto vise zatrpani da budemo opcijama, to bolje.

Lepo je objasnio Makaronac, Agilni nemoj da se ljutiš zbog ovog sad probnog takmičenja. Budi ljud.

Bice takmicenje jako brzo. Bas su neki bili mice sinoc i vratili mi nadu i veru u bolje sutra.

Al nemoj na brzinu dorganizuješ, meni Pseto javio PVT-om da ima takmičenje neveruem da bih video. Nego sve lepo prijave i to 24 sata da se razglasi.

sad videh ovu temu, a ja vec otvorijo moju
http://vukajlija.com/forum/teme/60881-ko-mi-je-i-za-cijeg-kurca-zdravlja-skinuo-avatar
jebes smarka, nikad nije bio normalan, kuko za odabrane jos dok nije bio mod i reklamiro se po fejsu, izforsiran je ko i kostic jos odavno, 10% odabranih mu nisu za odabrane, ko ga shvati bukvalno taj nije normalan, ako previse bude smrdeo uklonicemo ga vec nekako

jel on jedini koji je za skidanje gifova sa avatara koji nikome ne smetaju?

Da napišem i ovde...

Generalno je dogovor bio da skidamo, da ne bi došlo do sranja ako svi postavimo gifove. Sad reče Kaizen na mod forumu da ipak probamo kako će ići, pa turite gifove nazad svi, niko neće dirati.

Ljudi su ljubomorni jer ne umiju da ture gif na avatar. To samo pametni ljudi mogu.

EDIT: I sos, jelte

brate pa ni na fejsu ne postoji ta gej opcija. samo da ne počne da liči na burekov forum sa milion animiranih smajlija koji iskaču na sve strane. Malo mi je što buljim ovde po celi dan još fali da dobijem epi napad od tih gifova.

png format realno jebe. milina gledati png ove

Dobar ti avatar Truleks.

Jebali vas gifovi i ostala prozapadnjačka govna, šta fali da ostanu statične slike? Mojne ste pederi.
Svi koji stave gifove na avatar su za mene gejevi i pederi a ja ne želim da imam ikakve veze s dotičnima.
EDIT: a i ovi koji imaju nekakav japanski anime avatar trpam u isti koš s gifovskim pederima, s tim što su ovi anime avatari više gej čak od slike golog berta rejnoldsa premazanog bebi uljem.

Anata wa baka desu, manijak-san. Ba-Ka! Anata no chinpo wa chisai desu.
Ha-ha-ha!