Prijava

Da li vremenom dolazi do zasićenosti Vukajlijom ili ista postaje dosadna?

postane dosadna pa te smori i ne dolaziš neko vreme i boli te kurac šta se dešava na sajtu

jašta, al imam neki destruktivni poriv.

Zasićenost, ništa drugo. Evo, sada imamo dugme "rendom", pa vidimo da je nekada bilo i većih govana. Mada je bilo i više kvalitetnih, ali to je zbog više definicija sveukupno.

Uglavnom, zasićenje je, sadržaj ne postaje lošiji.

Što ne odabirate više definicija dnevno, ne po dvije-tri, ima ih pola miliona, a kad bi po desetak odabirali dnevno ljudi bi se manje bunili jer bi više čitali, ovako pročita naslovnu za 5 minuta i nemaju što da rade pa opletu po komentarima i rukovodstvu.

pošteno. vrijeme je za odjavu. ne želim ban, možda se vrati znatiželja.
ćao zdravo :*

Mene je smorila 3 meseca. Sad ce me izgleda opet smoriti. Al na duze vreme.

Јебале вас дефиниције, није то једини облик забаве на сајту.

Све је мртво или је бар на самрти.

Риха Дисидент
Da li vremenom dolazi do zasićenosti Vukajlijom ili ista postaje dosadna?

Dolazi do zasićenja takvim likovima. Promeni kanal ako ti se ne sviđa program. Nikad nisam kapirao zašto ljudi dozvole da ih jedna stvar smori, ako već postoji milion drugih stvari. Idi na neki drugi sajt i toliko.

Stani Riho đe ćeš, nisi nikome majku opsovao, ne odlazi se bez toga.

Što ne odabirate više definicija dnevno, ne po dvije-tri

Pa evo, danas je odabrano već četiri, a nije ni 15h. Da ih je više, onda će se drugi žaliti da biramo preterano i zatrpavamo. Jebi ga onda baš, ne može se svima udovoljiti. Nekad će ih biti pet-šest, nekad jedna za ceo dan. Tako je, kako je.

Nikad nisam kapirao

Normalno da nisi kaci glup ko kurac.

Idi na neki drugi sajt

navodno postoji život van monitora.

Jašta mesjo, eo ovako: jebem vam majku svima počevši od hansa holcijusa pa nadalje.
zbogom vukajlijo na kurac te nabijem.

Ko banova medvedića?

Što ne odabirate više definicija dnevno, ne po dvije-tri, ima ih pola miliona, a kad bi po desetak odabirali dnevno ljudi bi se manje bunili jer bi više čitali, ovako pročita naslovnu za 5 minuta i nemaju što da rade pa opletu po komentarima i rukovodstvu.

Kako nemaju ljudi šta da rade ako ima pola miliona definicija?
Imaš pun puncijat frižider hrane raznorazne, dođe keva s posla, ti sve četiri uvis i tražiš da jedeš, ona zasuče rukave, napravi najbolje šta ume, a ti kažeš "Bljak".

Riho, ako si sit mitkuj se i kraj, šta sliniš ovde ko da nekog boli kurac što si se ti smorio. Ja kad se budem smorio neću da ulazim na sajt, sve se to može i bez pisanja oproštajnih pisama i kukumavčenja po forumu.

ko piše oproštajna pisma? hoćeš da ti otvorimo neki žiro račun?

Риха Дисидент
pošteno. vrijeme je za odjavu. ne želim ban, možda se vrati znatiželja.
ćao zdravo :*

ko piše oproštajna pisma?

naravno da smori---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------i pocnu da idu na kurac glave i sranja,pogotovi oni pacenici za plus,kako bi svakome ko je opterecen plusevima onako fino,mekano obrisao sve defke

uglavnom pretim sa motornom testerom,al ovima je gore brisanje defki,nego banjavanje sa motornom testerom