Prijava

Znači da bi pronašao pravu ljubav, treba osiromašiti i onda pronaći neku siromašnu koja će da te voli zbog toga što si lep i zgodan. A ako si ružan a siromašan, to već komplikuje stvari. Nikad nećeš naći ljubav svog života.

Pa ako si ružan/na, ti se trudi da budeš pametan i vredan (apsolutno isto se odnosi na žene). A, ako ne možeš to, budi vredan. Mi ovde ne pričamo o životu kao samcu, gde možeš da se ponašaš kako želiš, ni na koga ne utičeš, nikom ne moraš da daješ primer, već o zajedničkom životu koji je pun nekih kompromisa i zahteva rad na sebi.

A ako si ružan/na, glup/pa, pa pored svega i lenj/nja, bez želje da više ne budeš lenj/nja, realno koji će ti žena, pa samo da se zlopatite i kukate kako ste jadni i bedni, ili kako si ti jadan i bedan.

Zašto smorka i dalje pametuje ovde ?

Izgleda da sam teški mazohista.

Ja iskreno jedini izlaz iz ove dileme vidim u homoseksualizmu. Recimo nađeš trandžu, jer ima muški mentalitet, pravi, iskren, nelicemeran, čvrst muški karakter, a plus u javnosti neće se videti da se držiš za ruke i ljubiš sa muškarcem. I onda ljubav obostrano cveta, važna je lepota... Jeste da moraš da naučiš felacio, ali bože moj, mala je to cena za iskrenu ljubav.

Ja iskreno jedini izlaz iz ove dileme vidim u homoseksualizmu.

Reče lik koji je naš'o ženu, xexe. Realno, sve su to opcije. Pa sad svakom svoje.
Sve se može kad se hoće i kad ti zaprete pištoljem u glavu.

Valdemar

Ja iskreno jedini izlaz iz ove dileme vidim u homoseksualizmu. Recimo nađeš trandžu, jer ima muški mentalitet, pravi, iskren, nelicemeran, čvrst muški karakter, a plus u javnosti neće se videti da se držiš za ruke i ljubiš sa muškarcem. I onda ljubav obostrano cveta, važna je lepota... Jeste da moraš da naučiš felacio, ali bože moj, mala je to cena za iskrenu ljubav.

Lol..Realno.

Reče lik koji je naš'o ženu, xexe. Realno, sve su to opcije. Pa sad svakom svoje.
Sve se može kad se hoće i kad ti zaprete pištoljem u glavu.

Pa ja našo normalnu, mislio sam da je to lako, ali vidiš, ispade da je ogroman problem.

Joj, sad si me podsetio na neki enim, bilo nešto išlo na Hepiju u pet ujutru, kacam još bila u srednjoj školi, mislim prvi srednje o nekim ženama koje žive odvojeno od muškaraca po nekim klanovima i muškarci isto, ne znam šta je tu bilo tačno, ali na kraju se ispostavilo da su ih ljudi sa Zemlje uzgajali da bi im iskoristili polne organe pošto su njihovi atrofirali, i sećam se nekog razmaženog derišta od cara, i neka Dita je tu bila. Pazl verovatno bolje zna.
Moguće da ovo ima neku poentu.

Pa ja našo normalnu, mislio sam da je to lako, ali vidiš, ispade da je ogroman problem.

Šta je kome normalno je jako relativan pojam, hihi.

E, izvin'te me sad. Odo' da pokušavam dučim... Pozdrav.
Evo je ta Dita, mislila sam da ima veće sise.
http://media.animevice.com/uploads/0/697/106927-dita12.jpg

Megaklitorko OPERI MI NOGE!!!

a kaže tesla postavio ženu tako na pijedastal i na koljenima je obožavama, pa kao ne može da bude sa božanstvom jer nije vrijedan istog. ma pušti to, bio bi još veći naučnik da nije bio askeza isti

Megaklitorko OPERI MI NOGE!!!

Da gospodaru! Samo dođi ovamo u moju vikendicu, tu pored je jezero.... Bezbedno je savršeno... Zaista jeste.
http://s3.favim.com/orig/38/film-film-grain-forest-vintage-water-Favim.com-314704.jpg

Ne, stvarno jeste. JESTE!

ja bih taman opro usput pa bi imali više vremena za bitniji stvari

Ja bih dvaput razmislio.

Aj smorka idi izdkuljaj pičketinu.
Plašiš nas sa ovim napadim

Plašiš nas sa ovim napadim

Laž. Muškarci su po prirodi neustrašivi.

Pogledaj između nogu pa ćeš videti o čemu se radi.

Što si poplavila dvorište majku mu, jesi toliko nedojebana da vlažiš i kada ti se neko obrati na internetima?

u stvari nisam pička, jer je pička izdrživija od kurca ima veći durabiliti, stoga sam samo kurac, kurčina jelte