Prijava

Može li se uvesti nešto za pehar tipa da vide ljudi neku statistiku npr. ko im najviše daje minuse pa da znaju koga ga pičkaraju i prebiju na okupljanju, uvid ko prati druge i koga oni prate, dajte nešto novo, nešto divlje, neka dinamika, jebo ove politički korektne opcije, dosadne su. I spisak ljudi na četu (pričam za kafanu, za čekaonicu me boli kurac, čekaonica je ionako moldavija). Može neke plagine kao nagrade, ne znam za šta i kako, al' za početak dobro zvuči. DOBIJO ČOJEK PLAGIN BOKTEJEBO!

Jbt, šta je defki sa kilo pojena na groblju
Nego, sad ne smeš da napišeš iznova defku koja je obrisana, mogu ti daju linak na grobalj :D

E, sad moze i preko komentara da se ulazi na obrisane definicije. Sto ne popravi to ranije, kaizene?

Jbt, amantino plagiro neke defke.
Još jedan Deda Mraz -mit srušen, Vaaaaj? :(
EDIT: Ima u narednim danima da spadne čitanje redovnih definicija za 71%.

I spisak ljudi na četu (pričam za kafanu, za čekaonicu me boli kurac, čekaonica je ionako moldavija)

I spisak ljudi na četu (pričam za kafanu

Daj Kaizene ovo živ ti ja.

Značka nema nikakvu vrednost kad svako može da nakači adblok a sad svako može da vidi odnos ocena plus ko je šta odabrao, pa ono sabrati dva i dva.

He, ovo je inčrsting, ali kapiram da se može nazvati bagom:
http://i.imgur.com/zr5ozs3.png

predpostavljam da je to 24h ko za zive. bar je tako nekad bilo.

Sigurno da jeste, ali zašto bi se ostavljala takva mogućnost? Bolje da telo i primer ostanu mumificirani kakvi su bili, da zajedno sa komentarima i svim budu u fazi.

drugi ljudi se bune jer oće više mogućnosti, a ti se buniš jer ti je previše :) ja ne kapiram i ne želim da skapiram...

kako gledate drugim autorima obrisane stvari? Ja samo vidim poslednjih 100 i svoje.

Odeš na svoje groblje i promeniš gore url. Samo ubaciš umesto tvog broja, broj od drugog autora.

иста прича ко и крпина

Da se vidi ko je obrisao! :D