Prijava

Na vr' kara su mi se popeli posteri ciji naslov izlazi iz okvira slike.
Predlazem da se uvede neko ogranicenje u broju slova za naslov i podnaslov (sto je ustvari teza varijanta jer slova nisu iste sirine pa to uvodi probleme...) ili da se brisu takvi posteri ili da se "autori" banuju ili upucaju direktno u glavu.

Pa jebo mater zar je toliko tesko pogledati poster koji si upravo napravio i vizuelno zakljuciti da se naslov/podnaslov ne vidi, malo razmisliti i preurediti? ZAR JE TESKO?

I jos tek odbrana: pa ima gore iznad postera naslov?
Duvaj ga bekane i ti i tvoj naslov gore, linkuj direktno jpg pa mi pokazi gde je taj tvoj naslov sada!

za one koji ne mogu skontati u narednih par recenica cu biti sarkastican
Mozemo tako uzeti i prestampati sve knjige sa velikom ustedom papira tako sto bi se odstampala samo jedna strana knjige a ostalo? Ostalo jebiga nije stalo, ko ga jebe!

Што гледаш постере уопште? Оћеш да пијеш бромазепаме са 30 година?

Uvatim u pauzi par minuta pa isklikcem, nema se vremena za udubljivanje u definicije. Za bromazepame si ocigledno u pravu, moracu prestati s tom aktivnoscu.

Uzmeš 2 komada od 3mg, i smeješ se ko nezdrav.

Mož da bude i poster Čeda/zmaj

Gle Rade sto ima i preporucenu dozu za to.
Da, i meni jako bode oci kada se tekst ne uklapa, ali takvi posteri prosto budu negativno ocenjeni, zasto bi se oko toga nervirao?
Ako stavis limit na broj karaktera, radis posao umesto autora, sve automatski, gde je tu ljubav?

plave noci u satenu i mleko od kok0sa..

ali takvi posteri prosto budu negativno ocenjeni

Pa i ne budu bas uvek, kad je fora ok ili ako ima neke sise onda idu i lepo u plus.

Najsveziji i pravi primer situacije mi je ovaj.
http://vukajlija.com/zabava/posteri/671121
Ima sise, recenicu u naslovu koja bi se mogla na 100 nacina preorganizovati da se ne pokvari smisao i lika koji brani "pa vidi se u naslovu". Ustvari ovaj poster mi je bio ona kapljica zbog koje sam i popizdeo i otvorio temu.

@BezDeranjaMolim
i liker od ruze

ja obrišem svaki takav bez gledanja, isti tretman kao poster u posteru - doduše, to sam ja, retko gledam postere pa mi većina takvih promakne, ali je pojava iritantna do besvesti