Prijava

У правне сврхе довољно је да си пријављен, а у сврхе интернет расправа потребно је да си трећа генерација минимум. Ал то је интернет, можеш да слажеш, шта фали...

ako si negde rodjen ne mozes biti onda dodjos u tom mestu nikako

Лепо Натнат објаснила, мрзиш Београд само ако си ретард који је љубоморан јер живи негде другде и баксуз који само кења.

Meni je ćale rođen u Bataji. Dakle, BEOGRADE RUŽNI, OCEPI SE OD ZEMUNA!

mrzis Petrovaradin samo ako si jebeni daunovac glupavi koji je ljubomoran jer ne zivi u njemu!!

Zašto me mrziš što mrzim beograd!

Kakve kurac 3 generacije, 7 sine. Sedam cilindara te čini građaninom bilo kog grada, do tad si siđoš i seljačina. Ja lično sam četvrta generacija koja je rođena u gradu, znači tek moji praunuci mogu da se računaju građanima, do tad smo svi brđani.

мрзиш Београд само ако си ретард који је љубоморан јер живи негде другде и баксуз који само кења.

njujorčani mamu vam jebem ljubomornu! i vama parižani!!!12332

Mrzim ga zato sto nema metro i Beograd na vodi!

Ne mrzim Beograd. Samo ga ne volim.
Jebena džungla.

E aj stavite ovaj moj poster u odabrane pa izbrišite sutra baš me zanima kako će reagovati novopriidošla fejzbuk publika lolo

БЕОГРАД ТО СУ НЕЉУДИ, СПРЕМАЈУ БУРЕКЕ СА ПИЦОМ!?! ТО СВЕ ТРЕБА СПАЛИТ ПО ХИТНОЈ ПРОЦЕДУРИ.

Malo mu ga stavi...mislim u odabrane.
Od mene ima plusA.

Једино добро у вези београда је што је најпопуларнија песма о њему цецина <3

A Ceca je tek Beograđanka, 7 koljeno u krugu dvojke.

Ne mogu da ga mrzim.
Smeta mi kad ga dižu u nebesa ili kad ga bacaju u blato.

Nervira me kad se rasmrdi rukavac uz Adu Huju (kako se to smrdljivo parče stajaće vode zove) i što nema bar jo 3 Ade Ciganlije.

И што те фата камера код сајма, хњо хњо хњо

beograd je zapravo sivigrad, dominira neka nijansa štrokavo sive poput Rihine opreme za basket . Nema metro (ono nema ga ni paraćin al šta će paraćinu?). precenjen grad. Životinje seru u centru grada u ambijentu koji je neodgovarajući i totalno odudara od njihovog prirodnog staništa (jaka atrakcija da vidiš ofucalog tužnog medveda kako češa bulju o zidinu, a i ostale životinje opasno rizikuju da dobiju ravne tabane..). Drski cigani sve im pogano! Najgori su beogradski cigani (ne mislim da navijačku ekipu mada me i oni nerviraju, huligani ovi oni, smaraju - isti kurac i partizan i zvezda, ritanje lopte, samo druga boja dresa). jednom rečju sivilo, zagađenje, gužve, busplus ludiloo (dobro to je više od jedne reči al nema veze). al ljudi su ok, iznenađuje me kad vidim neko nasmejano lice da iskoči iz takve sumorne pozadine, baš dobar kontrast -veseli ljudi a bekgraund katastrofa. ružan grad. subotica ljepši. novi sad ljepši. paraćin ljepši.