Prijava

Čitam ovu proslu stranu sad i vidim ovo

kakva bre psihologija, razlike picke materine, ista smo govna, svi volimo da se jebemo, da ne volimo ne bi nas bilo 8 000 000 000 ko zecevi kad imaju da jedu

ne bi nas bilo 8 000 000 000 ko zecevi kad imaju da jedu

kad imaju da jedu

Hahaha koji WEF vajb

Tell me u in Switza n have 0 soul w/o tellin me u in Switza n have 0 soul

citam sta si napisao i retard si.

kontekst je bitan, dzaba vadis citate na sitno... pri cemu i to sto si izvadio je neka tvoja fantazija ili trip ili stavec.

Ne znam šta je fantazija, a šta je stvarnost al znam da se ljudska rasa razmnožava vrtoglavom brzinom jer možemo da iskorišćavamo prirodne resurse i šaljemo CO2 u nebo pa se sunce ljuti na nas i topi nam asfalt

Ovo nije atak na tebe celte nego mi je jako zanimljivo koliko je eugeničarska spika doprla do tebe, do te mere da ti jednostavno Frojdijanski curi iz postova.
Kakvo je tvoje mišljenje o Georgia Guidestones kontroverzi, ako kaniš odgovoriti?

prijatelju, ne znam kako iz konteksta ilustracije kako volimo da se jebemo kao ljucka rasa dodjes do eugenike, i kao da sam hteo nesto na tu temu da kazem, al aj, to jeste donekle tvoj problem, vidis ono sto hoces a ne ono sto pise

Znači opravdavaš genocid, Celte, kao i svi Švajcarci?

Nije loš ovaj vid zaključivanja, može se dokon čovek zabaviti.

prijatelju, ne znam kako iz konteksta ilustracije kako volimo da se jebemo kao ljucka rasa dodjes do eugenike

Šta znam

ne bi nas bilo 8 000 000 000 ko zecevi kad imaju da jedu

zvuči onako baš kao da čitam misli nekog kapricioznog filantropa

Meni ovaj više liči na mlađu verziju voditelja Pantelu

Ovaj protest danas

PROPO

Ispala loooooooool