Prijava

Омиљени камиони, системи за расхлађивање истих и све што има везе са многоточкашима.

Мени је омиљени овај Ферари што је на аватару, а од нелуксузних мислим да је најбољи ИВЕКО. Једноставно нема боље машине у том ценовном рангу, ко каже дручкије, тај појма нема.

KAMIONIZAM JEBENI

cekaj da otvorim temu o panini slicicama za kamionsku 2013/14 sezonu da razmenjujemo

Tamic rulz. Brate, nako mali mion a natovaris 7 tona kuruza, ono ide i brekce po dzadi

Poštovani ljubitelju rashladnih uređaja i ratkapni za mašine, Stevane, ja i moj Volvo ćemo morati da izduvamo tvoje mišljenje, odnosno, da mu promjenimo ulje. IVEKO je za neznalce i nepoštovaoce nas špeditera.

ISUZU JEBE U GOOOOZU!!!

Иначе да вам откријем једну цаку. Ја у свом камиону не држим ни пајсер, ни бејзолку, то су ми пандури више пута узимали. Носим штаке, заустављали су ме пар пута и ништа ми за њих нису могли, а сасвим лепо сам истамбурао једног мајмуна њима.

a kad cujem onu vazdusnu svirenu, nako kad ucini _________ (jebiga nema to slovo, neki specifican prodoran zvuk podseca na KMMMM) ja se najezim majkemi

Koji si GTD u špediciji

ВОЛВО ХАХА! Можеш мислити како је добра машина кад је направи Швеђанин... иди бре, не будали

Ja sam jednom video da neki velicacki kamion tera u prikolici manji kamion. Vilica mi se otvorila od bozanstvenog prizora

Gazimudo
Ja sam jednom video da neki velicacki kamion tera u prikolici manji kamion. Vilica mi se otvorila od bozanstvenog prizora

Da li mu je kasnije bacio ulje pa šoferki?

To smo bili ja i moj Volvo i njegov mali Volvić, Gazimudo. Ovolvila se Volvica.

Надам се да нико од учесника тема не уклапа са белом силеџијком пешкир исте боје.

Ја најчешће бирам плаву и жуту пастелну.

Jedan moj jaran vozio za firmu neki mercedes benz, kaze on na autobanu pusti volan on sam ide. E vala svabo kad napravi to je svetsko.

a ovo sad ne znam,al sam tako cuo, ako lazu mene i ja lazem vas, kazu da je neki sa Uba uspeo sa svojim kamijonom preci milijon ipo kilometara. Evo kaze taj lik urmo, a kamijon i dalje vidjaju po selu kako se vozi. Sam.

Газимудо, напусти тему молим те, ако мислиш да лажеш овде и правиш циркус безвезе

Živa istina. Taj kamion mi kamiondžije inače iz šale zovemo Forest Trump (mješavina riječi truck i Gump, s tim da je u etimologiju riječi uključen i Donald Tramp, takođe veliki ljubitelj mašina).

А што се тиче Мерцедеса као Мерцедеса, па и моја баба је чула за његове "сјајне" амортизере пфф хах

pocetkom aprila ove godine negde na nekom putu u nekoj prevukojebini blizu srbija/cg granice,ja bio sa caletom u kolima,put je takav da NEMAS GDE,znaci sa jedne strane puta provalija ogromna,a sta druge ono kameno stenovito sranje...
kamion pretice u krivini na punoj liniji 5,6 automobila,jedva je ubo neko mesto da se namesti,isao nam u sustret,falilo je vrlo malo da nas rokne...