Камионизам

  1. Od ovoga sto sam ja vozao, za nase uslove skanija je ipak najbolji izbor.
    To prelece preko ovih nasih dzombi i rupa, ne oseti.. a tek sto je lagana na volanu, jednim prstom dvogodisnjak da ga vozi.

  2. Volim da kamazom odem u planinčugu, nasečemo 20 metara drva i pustimo ga na ler niz liticu, a međedi nam nežno diraju izblajhana mudašca

  3. ollanik

    pocetkom aprila ove godine negde na nekom putu u nekoj prevukojebini blizu srbija/cg granice,ja bio sa caletom u kolima,put je takav da NEMAS GDE,znaci sa jedne strane puta provalija ogromna,a sta druge ono kameno stenovito sranje...
    kamion pretice u krivini na punoj liniji 5,6 automobila,jedva je ubo neko mesto da se namesti,isao nam u sestret,falilo je vrlo malo da nas rokne...

    Не знам да ли си свестан како би вас покупио? Увидео би каква је то снага и сила, нарочито ако је био Ивеко.

  4. http://www.adeevee.com/aimages/201004/12/goodyear-truck-bigtruck-print-148330-adeevee.jpg

    E to je masina, al nece nama da daju vake.. sovkaijem gumama uzapeo bih se uz Divcibare ko mali Radojica na onu konobaricu, kako joj ime bese Ceca, jeste Ceca, kod odmorista u Kaoni

  5. http://www.eurotrucksimulator2.com/
    Реално најбоља игрица о камионима икад, радо волим да се опустим уз њу нерадним данима.

  6. Klasican Evropejac sacuvaj me boze i sakloni.
    Nikad se od Evropejaca nije mogla ocekivati klasa.

  7. Не знам да ли си свестан како би вас покупио? Увидео би каква је то снага и сила, нарочито ако је био Ивеко.

    urnisao bi nas
    jos je bio u ogromnoj brzini
    psajho neki tezak taj kamiondzija

  8. Turci su ubedljivo najbolje kamiondžije. Sigurni i pouzdani.

  9. čeka se radjard da pofali temu, eventualno bači post (ili dva), a zatim bi mogao neko i da na onoj "omiljeni postovi" hajlajtuje najbolje uz obavezno "ojebao" "majstore" i sl. ajmo, ljudi, uspavali ste se nesto.

  10. Одмарам Рађарда мало, не бих да га префорсирам.

    Замрла тема, изгледа да овде нема толико камионџија колико сам мислио да има.

  11. Овде Стеванов брат од тетке, ништа му не верујте он све измишља и нема ни један камион нити уме да их вози... Како бре оно иде даље...

  12. Па немам камион, возим фирмин... Једног дана ћу имати свој.

  13. Замрла тема, изгледа да овде нема толико камионџија колико сам мислио да има.

    hahahahahah
    jeste da slusamo radio moravu,al nismo kamijondzije

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.