Prijava

Evet efendija tukuruk!!!

tukuruk = slina

Veliki vezir je titula premijera, a ovaj evet-efendija služi čisto za zezanje. Inače zna se ko je kod nas nesposobni kalif, ko je vezir Iznogud, ovi ostali su evet-efendije.

e, nesto se setih pa da pitam jer mi promaklo.
Se secate onda kad su drzali sednicu vlade sa pitanjima u neki cetvrtak i sasekli Zivkovica i sami se medju sobom hvalili posle i posto im nestalo vremena odlozili opoziciji sednicu sa pitanjima za utorak.
Ja se ne secam da sam negde ista video sa te sednice od utorka. Mozda mi promaklo. Jel zna neko sta bi tog utorka? jel ima neki link?

http://www.vg.no/nyheter/utenriks/usa-ordfoerer-kastet-baesj-trekker-seg/a/23233848/
Ukratko- Gradonacelnik bacio psece govno i dao ostavku. Valjda se ostavka ne podrazumeva kad sahranis grad.

Poslednji post pre mesec i po dana. Šta je Srbi, zaboravili sve već?

Ima li iko išta da kaže na ovu temu? Gde su pare? Koje odgovoran? Ko je smenjen?

Pakao Juga
Poslednji post pre mesec i po dana. Šta je Srbi, zaboravili sve već?

Шта се ишчуђаваш који курац? Поплаве су тако пассе, не пратиш трендове уопште, од тад су из моде изашли и лажни докторати и којекакве друге ствари. Ево сад ће и овај вашар у аутобусу за Ниш да се заборави.

Ima dobar onaj tekst na Tarzaniji, "Što se Srbi ne bune". Govori o nedostatku ideologije, ima nekog smisla.

Sad ću baš da otvorim temu na tu temu.