Slikovito o ateizmu

  1. Ala vam je fora da zajebavate banovanog čoveka...

    Fora je u tome što iako je banovan i dalje prati. To je jače od njega.
    A koliko nas je ispljuvao ne bi ga Sava kod Šapca oprala, u trenutku najvišeg vodostaja.

  2. Pa kad ne zna ko je Cara, navukao si ga k'o Roko Sifredi kafansku pevaljku :)

  3. lolololo, jako sam uživao :)
    Nisam jedini :)

  4. Pratio sam iz ofa dok sam čekao da se Kurajber aktivira :)

  5. Rasni skupljaj aforizme 7 dana da budeš spreman

  6. Bilo je toliko dobro, da sam se pristeio Milisavovih dana. Walter je mala maca za ovog rasnog.

  7. Walter je pobegao glavom bez obzira

  8. http://vukajlija.com/zabava/posteri/64600
    Milisav je ovde imao vatreno krštenje i nije se oporavio od toga

  9. Расни престао да верује после ове теме. Отишао до књижаре да купи Докинса.

  10. ово ладно онај из образа

  11. auuuu, sta sam ovde propustio :)

    odbanovacu rasnog sutra, da nastavite, zanimljivo je.

  12. za neverovati, meni je poslednje četiri strane donelo brdo smeha

  13. Rasni sad ne može da uči, stalno se vraća ovde iz ofa da vidi šta piše. Pašće drugi rared ponovo i neće smeti na internet mesec dana.

  14. JA SAM U SHOCKU ZBOG NAGOMILANIH PRETNJI KOJE SAM DOBIO OD AUTORA RASNOG SZUPRUGU I MALOG( 35 GODINA AL RADI PREKO OMLADINSKE ) SAM POSLAO KOD TASHTE DA PRESPAVAJU, JA SAM OTISHAO DA PECAM BUCOVE

  15. Dobra tema, naročito ovo trolovanje ili ti takozvana svadja izmedju care i rasnog... prava akademska rasprava... a verujem da je svakog u stvari na ovoj temi puca za Dobrog Boga a i za darlina ka što mene iskreno zabole... obe strane mi ne jedu leba.

  16. prava akademska rasprava

    Jeste, sa rasnijem da razgovaram na visokodiplomatskom levelu. Taj pozna samo jezik lopate lolololo

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.