Slikovito o ateizmu

  1. ОЋУ И ЈА ЈЕЛ СМЕМ ЏАНКЕЕ?

  2. DZANKEE ME PUSTIO DAO SAM JEDAN GO CEO

  3. Dushan 1001tokom zivota je primio 1001 kurcinu, a sad pise defke da moze da menja nik i da doda jos 37

    LOL

  4. Al' zavuce ga rasni Dushanu lloolololol

  5. Al kad mu je rekao Dušane pojedi 1001 govno axaxaxaxax

  6. Rasni bukmarkovo temu, prati iz ofa

  7. RASNI KRASNI

    Lazhete me da se nije vrachao sa duplakka

  8. Dushan 1001tokom zivota je primio 1001 kurcinu, a sad pise defke da moze da menja nik i da doda jos 37

    Al brojke uopšte nisu logične.Kako u životu da primim 1001 kurčinu i onda za 4 godine samo 37 ko da sam se zamonašio lolo

  9. Заситио си се.

  10. Odbanujte rasnog sunce vam vaše lopovsko.

  11. Daj, ne serite da ste ga banovali za ovu zajebanciju? Citam temu i smejem se kao lud, ne vidim kako je iko mogao da ga shvati ozbiljno...

  12. Kad se celt probudi, odbanovaće ga, a možda će i Bruce.
    Za odban!

  13. Ja mislim da rasnom ništa neće da fal da jedno 7 dana odmori. Realno, prenapet je chkode. Juche je prso kao balun!

    Jako je iritantan, a ako ga odbanujete morachu opet ceo dan da ga towarim i ne samo ja.

  14. BOLJE ODBANUJTE GROKA CHAPTERA ON JE BIO KUL I ONAJ UWODNI POST JE BIO DO JAJA IAKO NISAM PROCHITAO

    http://vukajlija.com/forum/teme/61149-odban-za-groka-chapter-2 lolololo

  15. A inače je i kraj godine. Po tome koliko je juče eksplodirao vidim da mu možda i u školi ne ide. Bolje da uči nego da se zevzeči ovuda :)

  16. Sigurno je da rasni treba da vežba množenje, ali bez digitrona. Takođe, bilo bi veoma pohvalno da se posveti Srpskom jeziku, bez korištenja interpretacija lolololo

    Jel zna neko jel zavrshio on bar osnovnu?

  17. jos mlatite po ovoj temi? sto lepo ne priznate da vas je istrolovao rasni, sa sve moderatorom na celu.
    izadjite napolje i nadjite zivot, xexe.

  18. A to je taj trol. Ja sam mislio da je trolovanje nešto drugo sasvim.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.