Slikovito o ateizmu

  1. da se odbanuje RASNI!

    odma!

  2. da se posluša javio
    odma!

  3. da se odbanuje rasni! koji su ovo dvostruki standardi, đemba nije odslužio ni jedan ban do kraja, sve mu se nešto gleda kroz prste, a medvjedić sve pošteno, ili sprasni. ODBAN i za radničkog. Nikad više ban za medvjedića!

  4. Realno, treba da se odbanuje jer je lik prekul. Al prvo GROK ČAPTER 2 da se odbanuje

  5. Сумњам да ће се вратити и да га одбанују, поготово после овог нервног слома лоло

  6. Nije to nervni slom, chkode je trolowo
    edot: trolowolololo

    edit: edit

  7. cara iskoristio dete za svoje eksperimente
    banujte šuntu!

  8. A KAD JE SKONTAO NAKON 5 SATI SMEJANJA I LIKOVANJA DA JA NISAM ONAJ DEBELJKO ATEISTA POSLO MI JE PVT SLEDEĆE SADRZXINE:

    ja sam rasan
    Ocemo li da nastavimo da trolujemo da si ono ti?

  9. Truleks, baci print screen da vidimo vishe

  10. nema print screena cenim da nas trulex trolooje

  11. ХАХА ЂЕМБА ХАХАХА

  12. to je sve, prethodne sešnove s rasnim ne bih iznosio jer sadrže privatne podadtke!

  13. Nije to nervni slom, chkode je trolowo

    ЧКОДЕ ЈЕ ИСТРОЛОВАН, ДОКТОРИ КАЖУ ДА ЋЕ СЕ ЛЕЧИТИ ГОДИНАМА

  14. daj truleks nemoj me jebat da ste razmenjivali nežnosti pa kao nije za javnost

  15. predlažem da se sa ove teme ukloni spem i trol, da se ista okadi ognjem a zatim pozove svešteno lice da je osvješta i da se onda ovdje organizuje iščitavanje novog i starog zavjeta, a i drugih prigodnih tekstova, drugih religija, da se pojedini pasusi uče napamet i da se zaduži neki moderator da promijeni naslov teme u nešto bogougodnije i da prati napredak ove zabludjele omladine toliko ogrezle u bezbožništvo, koja ne poštuje ni one osnovne moralne vrijednosti, da se vidi nekako da se izvedu na pravi put.

  16. Како је глуп овај Деки, сунце ти јебем.

  17. ne znam ko vam obojici ukljucuje racunar, realno.

  18. Твоја кева кад завршимо дабл пенетрејшн опаааааа!

  19. eto, to je ta kultura i manjak morala. ima li koji moderator da posalje ovog Čaka malo na ladjenje, par dana, a zatim da se organizuje ono o cemu sam pisao u gornjem postu?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.