Slikovito o ateizmu

  1. http://www4.slikomat.com/10/0308/lbs-jez.jpg
    JESTE SVESNI DA SU VAM PRECI BILI VERNICI ALO BRE!

  2. Па шта ако су верници? То их као сад чини магично добрим? Реално тамо неки прадеда је тукао бабу и био фазон пијаница можда, боли ме курац да ли је верник или не, Србин, Турчин или шта год, за мене је он говно које је пуким случајем мој предак.

  3. Znači uvrijeđen sam

  4. Ti vredjas moje pretke

    Ranije si mi pretio rođacima. Da neš sad da mi pretiš precima!?!??!?!

    oloololoolololol

    Kad ti puknem šamarčinu ima slina iz nosa da ti se zalepi u uvo

  5. Преци Расног нису чак ни еукариоте, него неки срање једноћелијски организми, што објашњава његоцу глупост.

  6. Ti vredjas moje pretke

    :GOMILA RASNIH PREDAKA USTAJE IZ GROBA I KREĆE PREMA CARI TRULEKSU I ČAKU DA MU OBJASNE:

  7. Koji debil moras biti kad svoga pradedu zoves govnetom. Gledajuci neku psiho analizu ti si dete na koj puno ne obracaju paznju u kuci i kome treba bilo kakvo drustvo, jer si socijalno ne prihvacen. Citavu svoju familiju ne podnosis jer ti niko nije pruzio ljubav i svako te od njih maltretirao.

  8. Rasni, prijateljski ti kažem da odustaneš jer ćeš opet popiti banančugu, oseti se to u vazduhu. Nemoj da te nisam upozorio.

  9. KADA SE BORIM NEPRIJATELJA NEMAM

  10. na koj puno ne obracaju paznju u kuci i kome treba bilo kakvo drustvo, jer si socijalno ne prihvacen

    reče RASNI mutant kome ako ikad odeš na profil vidiš poslednju aktivnost MALOPRE

  11. Jeste li vi svesni da su vam preci bili vernici? A? Isto kao kad muslimani poricu da su im preci Srbi. To vas najvise boli. Preci vam posthumno uterali hehehe.

    Rasni, znaš li ti da si delom Turčin?

  12. Rasni, znaš li ti da si delom Turčin?

    O O

  13. Jbt. DUREKS KRPA HAHAHAHAHAH

  14. O O

    Dobar je Rasni Caro, makar nije Bugarin

  15. Eh kakva su vremena bila kad ste i i Smare harali sajtom.

  16. reče RASNI mutant kome ako ikad odeš na profil vidiš poslednju aktivnost MALOPRE

    MALOPRE

    MALOPRE

    MALOPRE

  17. Naravno Rasni, došlo takvo vreme da i lobanje kao ti mogu da otvaraju teme. Ništa nije kao što je nekad bilo :(

  18. KADA SE BORIM NEPRIJATELJA NEMAM

  19. došlo takvo vreme da i lobanje kao ti mogu da otvaraju teme.

    DOSHLO ZADNJE WREME