Slikovito o ateizmu

  1. Upropaštena najjača tema od rasnog svih vremena u njegovom životu - Ispečen k'o prženica, poj'o bananu

  2. Prihvati Rasni da ti je makar jedan Turčin povalio makar neku askurđelu, surdepaču, parđupaniju, sajkatavku ili tako neki kurac.

  3. E kad Djoni dodje ispricace vam pricu za przenice, a ako ne bude imao hrabrosti da to podeli sa vama, ja cu vam ispricati.

  4. da se podsetimo:

    Rasni vam jebe sve po spisku picke jedne ateisticeke, al umreceti i vi jednom sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

    http://i969.photobucket.com/albums/ae175/teh_pwnerer23/youhaveannoyedthemonkey.jpg

  5. ŠUK VEKA ATEISTA VUKAJLIJE

    PREPISALI NASLOV TEME ! ! !

  6. Realno, za 5 vekova opštenja sa Srpkinjama, sigurno je neki prapotomak rasnog turčin što govori o tome da je i on.

    Rasni, koju boje kose imaš?

  7. ja sam rasan
    Plavu, žutu.

    Ne može dve boje. Odluči se!

  8. Сантјаго Коровјов
    Još gore! Švabo!

    hahhahhahhaha. Jok, KINEZ ahahahaha

  9. Jel to taj čuveni trol?

  10. KADA SE BORIM NEPRIJATELJA NEMAM

  11. hahahhahahah, rasni ljakse

  12. Gde vam je Dusan 1039?

  13. RASNI POJEDI 1389 GOWANA

  14. Хахахаха Расни, прадеда ти је шинто будистички Турчин који је силовао жене по свом спахилуку, а ти си глуп јер његова шиптарска сперма није компатибилна са дебилним ДНК кодом твоје породице. Неким чудом мутације си се родио ти, мали осакаћени ментално заостали испрдак универзума за којег би и бог да постоји рекао: "Јебеш ово срање, гаси свет".

  15. JESTE LI NAUCILI DA TAPSETE?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.