Prijava

zastitnici zena najmanje jebu

ja najviše volim kad neku ženu mogu da zaštitim svojim telom, ako me razumete...

Razumemo, debeo si i praviš senku na plaži lolo

Koja bre grdna ravnopravnost za žene kad je ovo još uvek striktno nejebački sajt... Kad budu žene davale pičke na ovom sajtu mogu da budu ravnopravne... do tada MRŠ SOTONO!

Не прдите, дајте податке!!!!

Koja bre grdna ravnopravnost za žene kad je ovo još uvek striktno nejebački sajt... Kad budu žene davale pičke na ovom sajtu mogu da budu ravnopravne... do tada MRŠ SOTONO!

Нема равноправности зато што је неколицина жена повлашћена, пошто су сви паћеници и увлаче им се, наравно да ће имати бољи третман зато што једино имају вреднији полни орган од остатка сајта.
И смарачице су оне најгоре недуховите, част изузецима каквих има до четри.

zastitnici zena najmanje jebu

Fixed:

zastitnici zena najmanje jebu zene

Нема равноправности зато што је неколицина жена повлашћена, пошто су сви паћеници и увлаче им се, наравно да ће имати бољи третман зато што једино имају вреднији полни орган од остатка сајта.

Eto, ako je nekoga zanimalo kako je na tehničkom fakultetu ne mora da ga upisuje, jebač spojlovao.

ne razumem, kakva ravnopravnost? u čemu? ne kapiram problem? oće neko da mi objasni?

Нема равноправности зато што је неколицина жена повлашћена, пошто су сви паћеници и увлаче им се, наравно да ће имати бољи третман зато што једино имају вреднији полни орган од остатка сајта.
И смарачице су оне најгоре недуховите, част изузецима каквих има до четри.

A ti izuzeci su slučajno i dobre pičke pa da se ne naljute... i ti se šlihtaš Jebaču, priznaj!... Duhovita žena ti ko ono čudovište iz Loh Nesa kao svi su ga negde videli a kad ga tražiš sa onim podvodnim sondama i kurčevima nema ga nigde, jer je samo mit i ne postoji!... i da postoji neka duhovita ne bih je ni slušao dok priča jer bih je gledao u sise i mislio kako da je pojebem to ako je dobra riba a ako je debeli brkati grob, što bih je uopšte i slušao neću ni da me vide sa njom!... Za mene je najbiliže duhovitoj ženi je žena koja se smeje mojim trulim lejm forma to jest ona koja ima isti smisao za humor kao ja...

Ako tako razvrstavaš koga ćeš da poštuješ, u redu, ne slažem se s tvojim mišljenjem, jer ja o čoveku sudim po djelima ne po primalnim instinktima.

Па, те четри и нису тако добре пичке. Готивим их из других разлога.

Aj da vas je na razmišljanja na ovu temu podstakao...recimo Pezos, on je muško, kažu ovi što ga poznaju, ali da vas žena ovako istroluje, to mi nekako nelogično.

Meśa i ja sudim ljudima po njihovim delima ali žene nisu ljudi!... a ono što sam napisao za žene važi i za nas muškarce kad bacamo naše ultra duhovite fore a one nam se kao smeškaju VERUJTE MI! šalim se naravno ali priznajte da u svemu tome ima dosta istine... što reče Jebač čast izuzecima...

Ma humor je generalno precenjen, pogotovo što nije ni cenjen.

koji humor? gde?

nat, ne rise da je granjka žensko? hehehee

Натнат, молим те да поштујем наш договор.

hahahaha kakva spika

E sad, ili je, što bi rekli na zapadu, mačka napustila vreću, ili nas to Nata majstorski troluje.

http://www.dodaj.rs/f/2F/Y4/XOVqylw/image.jpg

Натнат, молим те да поштујем наш договор.

Ne moraš da me moliš, poštuj slobodno.