Prijava

Ja samo konkretno znam za originalni tejp prve epizode "Srećnih ljudi" (zato se i emituje svojevrsni printscreen te epizode kad god se reprizira).
Ali sam čuo da je šteta ogromna. Da li neko zna nešto o tome? Nije da nešto gotivim RTS, ali šteta je šteta, izgorela je stara arhiva.

Aj molimo amere da nas bombarduju pa da im izgori cela serija od radoša
BOMBARDOVATI BEOGRAD

To možemo i bez Amera, ali problem je što je sve to sada sačuvano po hard-diskovima.
Predlog: hakerski napad :D

Legendarno sinhronizovani crtaći. Ostalo me ni ne zanima.

Jeri tako? Nisam bio nikako siguran da li su tu izgoreli crtani ili ima neki drugi uzrok nepuštanja.
U bre :((

Da, to sam pretpostavio. Vidim da u zadnje vreme mogu da se nađu samo amaterski snimci po Jućubu.

Има л ко да је снимио неке од тих цртаћа са синхронизацијом?

Izgorele Nindža Kornjače sa najlegendarnijom sinhronizacijom/prevodom ikad! Onog čuvenog "Tekst interpretirali" nema više :'(

Није уопште штета. Треба их бомбардовати опет.

Znaš, da su tada izgoreli Radoš Bajić i Šotra (mislim na njihova ostvarenja), a da su zamenjeni ovim crtaćima, ne bih imao ništa protiv. Ovako je šteta.

Ти цртаћи су дебилни, волите их само зато што су били једини у то доба кад сте били клинци.

Ne mislim na "Nindža Kornjače", mada su i one "Ana Karenjina" spram ovoga čime nas zasipaju danas. Mislim na "Vuka Vučka", "Toma i Džerija" i slične.

Blinki bil, serija fliper, gomila ostalog decijeg programa.

Sto se crtaca tice,oni su spaseni,idite na forum crtaci org, ima da se skine dobar deo toga,ako ne i sve, samo treba da se registrujete

Jel možeš malo da mi objasniš taj proces registracije??

Диви Чутура! Вратио се ко Шешељ :)

Sto se crtaca tice,oni su spaseni

Чекај, хоћеш да кажеш да је страданије синхронизованих цртаћа заправо Милошевићева великосрпска пропаганда?

Ne serite bre, razmišljao sam o tome pre neki dan. Bilo je nekih kul stvari tamo.