Prijava

карлеуша има очајне ноге, стопала неам појма ал ноге онако мршаве без листа.

Palac je velik, a kažiprst je duži od palca. Solidno stopalo, ali može se naći i bolje.

Odvratno. Mene nervira što je od svih kukumavki na estradi baš ona uzela da fura taj fazon sado-mazo, LGBT itd. dive, pa zar nije postojala neka normalnija? Ipak mislim da je primetila prazno mesto pa uletela radi imidža, kao, bolje biti poznat po tome što si "perverzan" i provokativan nego po tome što si glup ko tocilo i imaš glas kao prehlađen kojot...

okej stopala, pipao sam i mazio lepša lol
inače, futfetišari ne jebu, odnosno misle da kompenzuju time taj neki svoj skil za loše jebanje.

inače, futfetišari ne jebu, odnosno misle da kompenzuju time taj neki svoj skil za loše jebanje.

Ah, gorke li predrasude... Jedino ako je baš opsednut stopalima i ništa drugo ga ne zanima, pa zato je kod takvih ekstremnih futfetiš više prepreka za jebanje nego kompenzacija za slabo jebanje. Ali mislim da i takva opsednutost nije kompenzacija, već alternativno ispoljavanje seksualnog nagona. Zamisli koliko sve fetiša može da stane u jednog čoveka, prilično perverznog? Mnogo... Pa ne može svaki od njih da bude kompenzacija, jbg... Pusti popularnu psihologiju...

jbg Valde, ja svaki milimetar na žemskoj koži podjednako obožavam, ali ipak najviše pažnje ne posvećujem baš stopalima. Mislim, volim da ih diram i mazim ofc, al teško da mi je to lajtmotiv ili čak ''trigger'' za neke dalje radnje...I ae da budem malo vulgarniji i da kažem da je masturbacija odnosno drkanje stopalima okej, al ipak preferiram kad vidim, odnosno osetim njenu punu šaku tamo dole, ili klasičan titfak. Stopala na taj način ni približno ne mogu da me nalože, jbg, lkao okej je, ali ne svršavam na njih lol
I ovo sam napisao u udarnom terminu na Vukajliji, hop!

Ma šta, Manijače, ja kad bih počeo da pišem esej o svojim preferencijama, ne znam šta sve ne bih napisao. Uglavnom, bio bi me blam. Valjda zato pišem u pola tri noću :) Ali svet je pun uživanja, ovakvih ili onakvih. I to je mnogo dobro :)

CHEMU LIZATI STOPALA

ovo je ono, fetiš ljudi koji žele da budu potlačeni. Al je fetiš u pičku maternu.

lizao bih ali prvo da ih kao stavi na basamake

Caro, tolerancija...

Čekaj da vidim šta je...

lepo peva ganjci

ETNO EKO