Ко последњи магар....победник 11

  1. Ia!

    Htedoh reći:" I ja!"

  2. Ne verujem da je mod izjebo pricu i on pobedio...ovo se zove nepravda!!!
    zahtevam ustanak!

  3. Нека их, треба и они некад да победе, немојмо бити на крај срца :)))
    :шлихт шлихт:
    :)))

  4. Pa, ko je više zaslužio pobedu?
    :-)))))))

  5. onaj ko poslednji dodje, valjda, nemam pojma....

  6. i ovaj motika ima toliko plusica????
    zapazanje ti je odlicno moto...ali kakav si takav si.. I ja te volem :))))))))))))))))))
    pedjolino bez sliht sliht..ti bolje da im pripretis da ces ih provozati ako se ne uozbilje :)))

  7. Хехе шта ћу кад сам најгори! :)))

  8. Jao, jano, ubi me ti u pojam... kako više puta izgovorena laž od strane euglene i black hola polako postaje istina :)))))

  9. Čast mi je da sam posle svih vas. :))

  10. I meni, ne možeš da veruješ koja :)))

  11. Pedjolino nisu meni ni zelena ni blek houl rekli..odkud ti to. :)))))))
    prestani da krivis neduzne..:):):)
    Ja cak njih ovde i najmanje "znam" :)))))))))))))))))))0

  12. Da,da, pali babu da ti štrika najke... jedini su oni imali tu čast da ih "Fandjo" provoza, tako da ti nešto ne verujem :))))))))

  13. Oces na temu pitanje autor odg moderator da pitamo blek hola???
    ajde ajde ako smes...a? A? :))))))))))))))))))

  14. Ево ја смем! :)

  15. NEMOJ MOTO MOLIM TE
    IMA DA TE BANUJU PA CU JA DA PATIM JER NEMA KO ZIVCE DA MI KIDA.
    NEMOJ. :))))))))))))))))))))))

  16. KO NE SME! JA NE SMEM A! Nemoz bre niko ziv da me banuje, do ja samog sebe kad sam pijan. ;)) Inace su ti super ganglije xD

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.