Prijava

Arsenal fest se već nekoliko godina održava u Kragujevcu, kišokružnome gradi. Da li neko ide? Na koliko dana? Čime putujete? Da li ste bili prethodnih godina i imate li neka korisna iskustva koja bi ste podelili?

Zvanična stranica : http://www.arsenalfest.rs

Курац мој кишокружан град. Ове године је прављено неких 10 аутдор журки и на свакој је убила јебена киша.

opa, dosta dobre svirke, postaje kul. mesto je odlicno i na vrh lokacie.

Било одлично место и врх локација и у Златнику ономад, па си утеко. лололо

јери реално да се зове арсенал са све топом на знаку?!?
треба АСЕНАЛ да их тужи и ОШУРИ за повреду жига

Курац да им попуши лондонска багра, ту је био Кнежев арсенал, тј. тополивница, пре него што су ови знали шта је фузбал.

jebi tobdzijeeeeeeeeee
oh, wait

јери реално да се зове арсенал са све топом на знаку?!?
треба АСЕНАЛ да их тужи и ОШУРИ за повреду жига

Ne, ni blizu. Ovo bi odbranio student četvrte godine prava. Sve i da se zove Festival Fudbalski klub Arsenal London, mogu opet da ga duvaju.

Inače, do jaja fest, šteta samo što su stavili prvi dan u četvrtak a ne u petak. Ide dio moje bagre koji su sačuvali stari godišnji, pa ću da prenesem njihove utiske.
Pored ovoga, kontam da je Šabački letnji festival najjači fest posle Exita trenutno. Ove godine isto jebe. Ne računam Guču jer je iz druge priče. Eto, prosro sam se malo za dobrojutro...

Разочаро сам се ове године кацам видо поставу. Можда трећи дан одем, ал и то је питање.

Претходних година било далеко боље, иако контам да је буџет исти.

Ne propustam SAJSI MC OPAAAAA

Bio jednom nije bilo loše. Prostor je baš dobar i ne bih propustio da čujem Gobline i Bjesove tamo.

ja pročito ANAL fest

Kakva su vam iskustva sa kampovima ?

AJMO LJUDI REVAJV TEMU SAMO NAPRED OBILIĆ RUSIJA DOBIJA 2:0 ZA I PROTIV

Main stage:
21:00-21:45 Ničim izazvan

wot

MlaDiLuk

Kakva su vam iskustva sa krampovima ?

Pitaj glavnog, on ima simultano iskustvo sa muzičkim festivalima i poljoprivrednim alatkama.

E bašču sad. Kontaš ? Bašča hehe.

Ste za da se okupimo ako ko ide možda a ? A ? A ?