Prijava

U zadnje vreme se pojavljuju različiti upadi na četu. Sve više izgleda da te upade čini jedna te ista osoba. Ovakvi upadnici vređaju ostale članove i ponašaju se k'o debili. I sve je to zato što ne postoji restrikcija da se akaunt mora aktivirati preko mejla. Kaizen je već rekao da nije uveo ovo zbog završavanja mejlova u spamu, ali ipak, šta kažu administratori ostalih sajtova koji imaju ovo pravilo. Njima sajt normalno funkcioniše kao i svi drugi. Ne kažem sad da i ovaj sajt ne funkcioniše normalno, ali kad nego preteruje onda preteruje. Banovanje očigledno ne pomaže, pošto ovi članovi iznova prave novi mejl što se naziva spam lanac. jedan taj lanac je bio na dan kad je napisan ovaj post. Evo i lanca:
-Lujke
-sexy girls
-HIM
-Sanjica95
Njihovi akaunti su banovani, ali ih to ne sprečava da prave nove akaunte.

Ovime zamoljavam da se stavi pravilo da se akaunt mora aktivirati preko mejla.

Unapred zahvalan,

Barracuda (čuvar)

Slažem se sa Barracudom, oslobodimo se gamadi !!!

zar ovo ne treba da ide u predloge? postoji tema već za ovakve stvari, ljudi, autori, drugari, nećemo otvarati svaki put novu. :smarač i namćor:

jel' tako?
(TAKO JEEE!!!)

bilo bi lepo prekopirati ovo u predloge, Barracuda, da li bi?

Ima neki tip Chopor.On me je vredjao.I onda sam pogledao njegov profil sve sami negativni glasovi.Bolje ga banuj.

@Barracuda: problem je tehničke prilike i treba mi vreme da bih to rešio. ne mislim da je prioritet, ali naravno da je na spisku stvari koje treba rešiti.

poneki put prođem na četu i vidim vređanje

@shiva: Da ga stavim u predloge, bilo bi ignorisano.

Uvek je i bio, i biće opet, a opet konstantno postaje cikličan. Čista dijalektika.

Ma najbolje da se ukine čet. Svo zlo sajta dolazi odatle. :)