Предложите привилегију за Пехар

  1. Све ово нема смисла док се круне са дефиниција изједначавају са крунама на постере и реакције.

  2. Da. Treba posteri da budu iznad svih.

  3. Слажем се. Када у њих будете стављали фотографије које сте сами направили тј сликали/фотографисали или како се већ каже.

  4. I ja kažem, kad u njih budete stavljali fotografije koje sami slikate.

  5. dusan1001

    Imam predlog da mož da briše svoje pvt-ove kapiram da mu to nije teško da napravi

    'ESAM REK'O! A VI MENI JOK!

  6. Kad napraviš defku/poster/reakciju, da stoji na vrhu najnovijih neki fiksni vremenski period. I da moderatori ne mogu da čitaju tvoje pvt-ove.

  7. Dugme predloži za odabrane u sekciji u kojoj imaš rahpe. I da to bude limitirano na recimo 4,5 na dan.. Koliko ima ljudova sa peharom na profilu a da su aktivni i da nisu moderatori ? Vrlo malo.
    Pa i da bude malverzacija šta fali, takav smo narod majku mu..

  8. I da moderatori ne mogu da čitaju tvoje pvt-ove.

    Ne mogu ni sad svi da čitaju, samo neki.

  9. Џани

    Ви сад предлажите и ако можете да смислите нешто јаче од мењања ника да то кажемо Кајзену да пребаци на пехар, а да нова опција буде за круну.

    Nisam brojao, ali mislim da je do sada 402 ljudi promenilo nik nejm.

  10. I šta znači uvod u tuđe ocenjivanje? Nije mi jasno to...

  11. То значи да видиш ко је коме дао коју оцену као што ја видим.

  12. pseto88

    Све ово нема смисла док се круне са дефиниција изједначавају са крунама на постере и реакције.

    Reče čovjek koji nema nijedan poster ili erekciju. Prevelik je on mag za te stvari.
    Šupičkumaterinu, subjektivni čovječe.

  13. Na peharu da bude promena nika, a na kruni da vidi ko ga je kako ocenio.

  14. Па и није то баш добро, Пакле, јер би онда мого сваки чекаоничар да пита некога са круном како га је други оцењевао па да му врати.

  15. xexe idi biraj govna drugarima

  16. хехе одабро би и неко твоје говно ал ми ниси другар

  17. Pa jel može da se uglavi opcija da vidi samo za sebe to, a ne za druge? Kao tipa za pratioce, vidiš svoje ali ne vidiš tuđe.

  18. uvedi opciju da i moju ukućani imaju bolje mišljenje o meni!!!!!!

  19. Predlažem da se deli "Veliki rečnik stranih reči i izraza" izdavača Prometej iz Novog Sada kao što to dugi niz godina deli tv kviz "Slagalica".

    Valjaj im knjige kajzene. Tu je lova debela!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.