Предложите привилегију за Пехар

  1. Promena nika je čista glupost. Bez želje da uvredim nekog autora, ali Dejanče je menjao nik i logično niko ga ne bi mogao naći po novom sranje nemačkom nadimku vratio se na stari. Darth Bruce, zatim to je slučaj sa još nekoliko moderatora. Caunt Zero takođe, doduše sad je Kaunt, videćemo dokle. I ti YeahBatch ćeš se vratiti na stari veruj mi. Prema tome - beskorisna opcija.
    Treba što kaže Pakao Juga još malo dobiti na svom profilu takozvanih besplatnih informacija, a za pehar taj nemam logično objašnjenje šta bi moglo da se ubaci.

  2. Reče čovjek koji nema nijedan poster ili erekciju. Prevelik je on mag za te stvari.
    Šupičkumaterinu, subjektivni čovječe.

    Imao sam po 5-6 od oboje ali sam pobrisao jer su gomna bila. I naravno da sam subjektivan.

  3. Koliko god nikova da promeniš, opet ti se svi obraćaju po onom prvom.
    Evo i Elek je popustio, a bogami će i Smorka :)

  4. Крајслере, и ти би радо мењао да можеш, изгледа ти ник као онај тигањ из тв шопа деведесетих што може да се пече колач у њему.

  5. Realno, samo Maloletnik bi trebalo da promeni nadimak :)

  6. Ne bih brate menjao veruj mi. A zašto ne mogu? Šta mi teško da promenim kao brdo ostalih, Ironični takođe, Prištevac, ali glupo mi to sve.
    A sadašnji nik jeste za izgled zajeban, ali zauzeto bilo samo Krajsler, pa sam morao nešto da ubacim napred i nazad.

  7. Editovanje tuđeg posta. Da se sprdaju ljudi.

  8. Krajsleru, a sto si Krajsler?

  9. Ništa jadnije nisam mogao da smislim.

  10. Зашто не промениш ник у Тетрапак?

  11. Ja da sam na tvom mestu ja bi stavio nik Breza ali obavezno sa godistem u niku. Koje si godiste?

  12. Evo i Elek je popustio, a bogami će i Smorka :)

    Setio sam se šifre, hvala na brizi lolo

    Ja bih na kaizenovom mestu ukinuo sve privilegije, zato što smo postali razmaženi. Dobro staro rangiranje, na profil da se ubace informacije o broju odabranih iz svake kategorije, eventualno da ovi sa 25+ odabranih mogu da promene nadimak, ali to nije suštinski bitno. Takođe omogućiti pristup groblju svim autorima i ćao đaci.

  13. Džaba. Da li ti se iko ikada obratio sa Blek Stiže?

  14. Džaba. Da li ti se iko ikada obratio sa Blek Stiže?

    Jesu, random ljudi koji su od skoro na sajtu. Ali to je apsolutno nebitno u celoj priči, meni ne smeta stari nadimak, promenio sam ga jer se na četu našao pijani moderator i uz mene pripitog to je dalo rezultat lolo

    Slupajte pehar!

    Možda je bolje pustiti Čovića da ga ukrade.

  15. promenio sam ga jer se na četu našao pijani moderator i uz mene pripitog to je dalo rezultat lolo

    samo baxato brt

  16. ja sam se registrovao na vukajliju samo zbog pehara i mogućnosti promjene nadimka
    to je to, promjenio sam ga

    game over

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.