Предложите привилегију за Пехар

  1. Natnat
    Spavaću zbog toga mirno kao anđeo.

    Pokrij se po sredini samo, ispod krilaca.

  2. Bačje zaključaj temu, vidiš da spemujemo ko nezdravi. Na kraju će raspravljati da li je Draža sahranjen u Kotežu ili su ga streljali u Maloj Moštanici.

  3. Bio je krs' na Adi, znači tu nema rasprave!

  4. ..I da samo oni sa peharom mogu postuju na njoj!

  5. elek, ne seri
    sad kad smo blizu da ga iskopamo u lisičijem potoku

    ti podmećeš kukavilčja jaja destinacije

  6. Bio je krs' na Adi, znači tu nema rasprave!

    Kakav krst?

    sad kad smo blizu da ga iskopamo u lisičijem potoku

    Tamo je Krcun ubijen, pa su ga pičke ubacile u slupan auto, pričo mi unuk od jednog što je pijan gledao kako sleću sa puta.

  7. Ај сад дајте предлоге и не спемујте.

  8. A ček, smem da odam onaj jedan predlog sa mod četa?

  9. Mislim da je bilo sasvim dovoljno predloga, nema tu više šta da se izmišlja, a da ima realno mogućnosti da se uradi. Napišite kazanu šta je predlagano ili neka sam pročita ovo ili kako god, pa neka vidi šta će.

  10. Ма неће он читати све предлоге, реко је да донесемо одлуку па да му кажемо.

  11. Demokratija u svom najboljem izdanju lolo

  12. Na kraju cemo izabrati Tomu. Jebo demokratiju

  13. Da možeš samo za sebe da vidiš ocene ili moderisanje u oblasti pehara su najbolji predlozi, uvek mod može da deštiklira

  14. Могли смо ми модератори нешто да смислимо, али пошто ионако имамо пун курац неких могућности и опција незнамо шта ћемо са њима, понудили смо вама којима ће користити тај пехар да одлучите шта ћете.

  15. Ja nemam pehar, jepte se. Zaključaj temu i nek kaizen odluči šta je najbolje. Ionako 250 kretena u skupštini odlučuje u ime cele zemlje.

  16. Кафо, постоје теме где се предлаже, ваљда неко и тамо гледа. Што искористити пехар за то кад можеш да имаш нешто боље?

  17. Pa nek smisljaju ovi sto imaju krunu ili su blizu

  18. Елеке, иди тамо на чет качи сисе и не сери.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.