Предложите привилегију за Пехар

  1. ej kao promjena nadimka samo sa krunom, a ovamo svaki drugi i bez palca promjeni nadimak 5-6 puta

    najveća glupost je ova promjena nadimka, realno zaslužuje za palac da bude

  2. Koliko god nikova da promeniš, opet ti se svi obraćaju po onom prvom.
    Evo i Elek je popustio, a bogami će i Smorka :)

    Ja sam imao zenski nik, sad muski. Mislim da me samo kurajberi zovu po prvom. Mada mi se niko ni ne obraca. Koji sam ja Uros u stvari.

  3. Ај лепо предлажите и не спемујте глупостима, ако ме на баскету не буде хтео шут и вратим се нервозан поделићу вам банове.

  4. Јој јес добро ово...

  5. Ko ima pehar, da može moderatoru, ranije poznatom kao Yeahbatch, da celiva gležnjeve

  6. Debeli napasi se muda ko zeka kelerabe.

  7. Narya, ja sam te kao takvog upoznala i možeš da budeš Maksimilijan kol'ko 'oćeš :)

  8. Покисо сам ко пичка.

    Знате да је Кајзен пре две-три године хтео да поклања мајице и шоље са логоом сајта ал је то пропало? Прочито сам на мод форуму.

  9. forumi sa 200 na sajtu ljudi dijele besplatne bedževe i majice a ovde ni kučeta ni mačeta

  10. kako bi se prepoznavali po gradu...

  11. i ko me banova 7 dana, dabogda mu crkla krava!
    alo moderatorčiću, imam pravo na toliko postera, to je moje pravo, zaslužio sam aaaaaaaaaa!

  12. банујте га поново кога боли курац за његове постере

  13. i ko me banova 7 dana, dabogda mu crkla krava!

    Nemam kravu.
    Eno ti, oprošteno, kako si krenuo, pošandrcali bi svi od jedno te iste slike.

  14. Ne znam postoji li neko interno pravilo što se tiče spema posterima, ali mislim da je 7 dana prevelik ban za to.
    Osim ako je neka boleščina bila na posteru ili nešto, pretpostavljam da nije.

    EDIT: Vidim pomilovali, ok

  15. Opraštam ti Natnat.

  16. Брате мене је срамота да поменем Вукајлију људима уживо, а камо ли да носим мајицу са овим бркатим. Једино ако би Кајзен платио рекламни простор, с обзиром колика сам међечина моро би да ми плаћа као за омањи билборд.

  17. Spavaću zbog toga mirno kao anđeo.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.