Предложите привилегију за Пехар

  1. Pseto, nisi duhovit, već si smešan. :D :*

  2. E kul je ovaj spisak banova ali da se to ubaci ovako...za taj pehar nesto do jaja da se smisli jbg

  3. Neke opcije za filtriranje foruma bi bile do jaja.

  4. Списак банова исто може модератор да ти прекопира.

  5. I ovaj palac da se zamijeni nekim kreativnijim vragom. Tri puta sam do sada odbijao ponude brusa i agilnog da mi odabiru sadržaj jer neću dimam ovaj prstenjak na profilu.
    Adžiću reaguj

  6. Списак банова исто може модератор да ти прекопира.

    Nikad mi nebi palo na pamet da nekog moda gnjavim takvim budalaštinama, a jedan klik bi bio rešenje.
    A na kraju krajeva, i groblje je privilegija koju su modovi mogli da kopiraju onima bez pristupa. A nadimke su menjali autori bez krune.
    Teško je smisliti privilegiju, a da bude baš privilegija

  7. Gdje se nalazi pristup mezariju definicija?

  8. Idi sa oriđinale naloga, treba bar palac za pristup.

  9. I sada mi treba gore pomenuti palac. Sramota. Zar ovako uvaženi vojnici sajta treba dispaštaju zbog nemarnosti i neuređenosti, pitam te ja?

  10. Dobar si ćoek eleće. Nemoj me tjerati da te verbalno iznabadam

  11. jebo te krcun
    on nije u lisičijem potoku skenjan, nego u belom

  12. on nije u lisičijem potoku skenjan, nego u belom

    Nemaš pojma dečko, u Belom Potoku se Maršal tajno venčao sa Jovankom, Đilas i Marija Bursać su im bili svedoci.

  13. Nikad mi nebi palo na pamet da nekog moda gnjavim takvim budalaštinama

    http://www.dodaj.rs/f/25/8d/yVeXYNT/nessica.jpg

    Ај мање спемујте јебем ли вам сунце крваво у пичку.

  14. Ovo je za ban ako mene pitaš. Mislim da bi se i ostatak četa složio sa tim.

  15. Ovo je sa Agilnim, odakle tebi ovo?

  16. Па могу да видим свима пвт.

  17. Aha. Imacu onda neka pitanja za tebe :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.