Предложите привилегију за Пехар

  1. De nađi pvt gdje me ciklončič moli da da ne bijem kekeke

  2. Uvid u fb statistiku. Da se zna ko je lajkovao defke, može i za neki slabiji čin

  3. Da se svima cuje zvuk kad udju ljudi sa peharom na Vukajliju kako bi svi znali da je neko zajeban dosao.
    Da moze da napravi definicije/postere/reakcije koje ne mogu biti obrisane u prvih 24 sata(sa jedinim izuzetkom da je zabranjeno kaciti morbidne slike).
    Da moze da predlozi definiciju/poster/reakciju klikom na dugme tako da modovi posle vide sta je najvise zanimljivo ljudima.

  4. al si smorio moduratora za medalju ness (ili za pehar). Još oni pederski smajlići na početku svakog sešna, haus.

  5. Podignite kriterijume i izbacite jebeni pehar i mirna bačka.
    Šta se jebete već dva dana sa tupavim predlozima

  6. privilegija je da moze da ide na docek vojvode seselja.

  7. bitno da kukate svi na ove fenserske kafane, kako su fejk, a vamo ko neki pederasi trazite neka priznanja da vam porastu internet pishice

  8. bitno da kukate svi na ove fenserske kafane, kako su fejk, a vamo ko neki pederasi trazite neka priznanja da vam porastu internet pishice

    +78685

  9. da mu vala midra izblajva

  10. dok sam tu: drajv je sranje.

  11. dok sam tu: drajv je sranje.

    +62435

  12. Ne znam dal je neko predlagao pre, ali da li bi moglo da se napravi fazon da se onom koji ima pehar ocena važi kao 3 ili 5. Npr ako ima pehar na defkama - on je master za to, njegova ocena je jelte vrednija od ostalih, tako da sa jedne strane može da demorališe one koji izbacuju đubre, opet i da motiviše neke nove mlade snage.

  13. ај не сери нејкеде

  14. nejked ne seri svega ti

  15. okej, izneo sam svoje mišljenje, udario sam kurcem u ledinu i povlačim se.
    mislim u suštini možete realno slobodno da mi popušite

  16. aj ne seri nejkede

  17. nek ti popusi vala midra. ne ja.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.