Prijava

Video sam ga u busu. Ne znam koji mu je kurac sa nogom ali raspada se.

Брате скупите кеша и дајте му да се предозира пајдом и цркне.

E, Džoni, pa da, vraćali smo se zajedno s VOS-a kad je ovaj ušao.

Da, baš stravično smrdi...mora da se izađe iz busa momentalno, a ponekad se oseti i kada je s druge strane ulice. Ne znam zašto namerno zagnojava rane, jer ga svi obilaze u širokom luku, nikada nisam videla da mu je neko dao neku kintu. Ima skroz loš marketing plan.

Alo pričajte kako ste odreagovali, da li ste bili prisutni kad ga je neko isterao napolju i tako to

Брате скупите кеша и дајте му да се предозира пајдом и цркне.

pa šta misliš za šta skuplja pare, za koncerte u kolarcu za njega i gospođu? sigurno se fiksa ali izgleda nije mu baš zapelo da se predozira

Mi smo posle VOS-a smrdeli više od njega, pa smo ga naterali da izađe na sledeću stanicu.

Nisam prisustvovala da su ga izbacivali (ako jesu) jer odmah izadjem kad ga vidim da ulazi. Samo dobijem nagon da ga sutnem u glavu jer se vidi sta sam sebi radi da bi se ljudi sazalili, ali sto kaze Nata los marketing plan.

Не, Двајте, ја мислио оће са другарима на сони да пикају песа.

ima onaj nastup "daaajte molim vas za hleb ljubim vam ruke i noge imam bolesnu majku" lolo, i neki iritantan pederski glasić

da li ste bili prisutni kad ga je neko isterao

Dal si lud? Pa niko nema želudac da mu priđe, ako mu se obratiš, to znači da moraš da ostaneš u njegovoj blizini neko kratko vreme, a to je nemoguće. Verovatno je Beru lepše vonjala utroba one kamilje lešine kad se jednom zavukao da dremne.

koliko zluradih komentara za bolesnog coveka kojem je preko potrebna pomoc.....hriscanski

Dal si lud? Pa niko nema želudac da mu priđe, ako mu se obratiš, to znači da moraš da ostaneš u njegovoj blizini neko kratko vreme, a to je nemoguće

Haha, neš verovati, jedanput sam bio prehlađen i bio mi zapušen nos i idem sa ?drugaricom do Kalemegdana, i kod Dušanovca, baš kod Frizerske škole je ušao i krenuo standardnu priču, "dajte mi molim vas, trebi mi za mene i moju bolesnu majku" onim peškavim glasom. Drugarica momentalno zabija glavu u moje rame, a ja mislim da mi je on otpušio nos bukvalno koliko je zasmrdeo. Sledeća scena:
Staje bus odmah na sledećem semaforu, dolazi mu baja od nekih 2 metra i 120 kila i stavio prste na nos i razdere mu se: "izlazi napolju momentalno jebem ti sve smrdljivo što imaš, idi smrdi bre negde drugde i leči se". i ovaj vonjavi krene ono standardno "nemojte, nemojte".. i ovaj mu se opet razdro da izađe i izašao na kraju.. posle sve žene tog lika tapšale po ramenu i zahvaljivale haha

Ja sam ga viđao kod Železničke, kad sam ulazio/izlazio iz sedmice. Srećom, suviše mi je bilo gadno i da gledam trulež od noge, ili šta već, pa nisam osetio smrad. Svejedno ne znam da li je "Krokodil", rana koja je toliko inficirana, ili možda lažirano, ali mnogo gadno za gledati. I gde otvoriste ovu temu jebote.

Ja vam kažem da on garantovano radi za neku Sicilijansku mafiu. Kad uđe u bus, opije te mirisom da se onesvestiš i onda može lagano da te odžepari hehehe

A ja pre neko veče dole na stanici dvojke na železničkoj, on seo na klupu i kao čeka tramvaj, a oko njega niko na 20 metara...a znaš koliko ljudi tu uvek bude na stanici, gužva, svi se razišli i stoje po šinama...

Viđao sam ga ranije na tramvajskoj liniji 7 i 95ici. Ogavno

pocetna faza krokodila, nedovoljno da otpadne ili umre , ali dovoljno za ovo sto vidite.
Amputirati ili ubiti.