Prijava

Пошаљи ми пвт.

Е иста ствар, мрзи ме да правим дупли.

Улог подигнут, резултат послан

Ako budem ikad imao dupli zvaće se Krajslerov dupli da se lakše pohvata sve to. Ja sam svoje ispušio, sleduje mi banja Gornja Trepča na 20 dana ako me izda Amerika. A brate, država je velika k'o Severni pol, glupo je da ne dobije zemlju veličine Etiopije.
EIDT: Sad videh Etiopija je velika, onda recimo ko Letonija.
EDIT2: Letonija duplo veća, jebiga.

bače jel neđe more da se glasa

шта да се гласа?

da se kladi tedo da kažem

у петак, земљак

Tole dabogda ti humanitarni meč za liječenje sina jedinca namještali pičko pederska.

Ovako:

1. Duh iz lampu - pet poena
2. nesss - pet poena
3. ShoNNe007 - tri poena
4. cornelije - tri poena
5.Luks - jedan poen

радјарде гласаш ортачки ево теби 20 дана бање

nije fora ako se dozvoli pristup duplišama kad je glavni popio ban, treba da se izdrži to do kraja i to na svim nalozima, jak je ulog. Ja ću ić na 30 dana i zamoljavam da se i mičeliju onemogući log. ovaj treći je već na trajnom tako da nema frke za njega.

šta se šalje u pvt ko igra i kako se tipuje, na rezultat ili imaš pravo dva ishoda da daš?

Не, не, не кладиш се ти са дуплог да на њега иде бан него додајеш оригиналу или га поништаваш ако погодиш. Са дуплог ми само јавиш шта хоћеш да играш.

Rezervišem tipove za petak, el može ?

Пошљи ми пвт, заборавићу.

Ja bih se kladio da će Ameri dobiti Belgiju, al nemam dupli...

Ajde Belgijanci sad ga nagnajte. Elek, nemam ni ja, nije fora kad imaš dupli, ovako je fora.

Ako Jenkiji prođu 60 dana za Dia, u suprotnom 90 za mene. Let's rock.

Ma ne može sad. Možemo za sutra nešto iskombinovati. Ne da veliki brat (u bukvalnom ili figurativnom smislu?) zaključane su opklade... :)