Prijava

Brate znao sam da si pička.

BANUJ DŽANI, BANUJ!!!!!!!
HAHAHHAHAHHAHAH, KAD GOVNA NE ZNAJU DA IGRAJU KLADIONICU!!!!!!!!!

Ујутру ћу поделити банове.

ЗАТО ШТО СУ ВАМ ОДАБРАНЕ ОД СВЕГА ПРЕЧЕ ОВО ЈЕ НАШЕ ПОСЛЕДЊЕ ВЕЧЕ :((((

Класичан доказ да је ФИФА МАФИОЗИ и на овом сајту умешала прсте. Потплатили Јеахбатцха, који није хтео да ми уплати тикет са средњим улогом. Немојте се заносити више овом лакрдијом од игре, не дозволите да се медатори иживљавају на вама. СТОП КАИЗЕНУ, СТОП ЈЕАХБАТЦХУ ! ФИФА ГОУ ХОУМ !

http://i.imgur.com/cpeG8S5.png

daj bre kažite ko igra za kog se glasa kome se šalje i kad?

SVi PUKLI, AHAHAHHAHAHAH!!! BUŠI, HAAHHAAHAH, BUŠIIII!!!!!

Ne, ozbiljno - koji vam je kurac ovo trebalo, decxaci?;)

DA JEBEM MAJKU I 0:0 VIŠE STERAM IH UKURAC. Bačje, očekuj da se vadim, jebiga, danas svi igraju fudbal, lopta je okrugla, nismo imali sreće.

Сад нека ми шаљу пвт само ови што су најебали вечерас, остали нека се пријављују у петак кад откључам тему. Исто је на 15 људи ограничено.

Ako promenim nadimak do ujutru i pobrišem sve postove sa ove teme, neće moći da me pronađe i banuje. Prosto ko pasulj. Moram i avatar promeniti.

Ahahahahahahahahahahaha, i opet pade gol dva minuta u produžetku, AHAHAHAHAHAHAHAHAH

bice odje jos golova

Ima li u ovoj gostijoni kakvih kurvi konobarica da im povraćamo među sise i čašćavamo stomaklijom?!

Bravo belgijanci sad ste dali gol. Majku mu, igram obe iz X - 1, obe se 0:0 završe regularno, i posle dođe šta sam igrao. Heh heheh hehehheh.

I ja jebem majku ovim nulama. Obećao sam da neću gledati produžetke više!

NUUULE DO ČOVEKA.

HHAHAHAHA JEBI GRAĐEVINCA!

Što, Džani ne staviš 10 ljudi + banjani?

Nepisano kladioničarsko pravilo je odustati kad kreneš da gubiš.
Odustajem od petka.

Banuj me odmah ako može, da ne serem više, a i brže će proći.
To je onda sopstveni ban.

Baš naprotiv, kladioničari ne odustaju dok ne budu u plusu/ne propadnu skroz. Odustaju oni koji ni isprva nisu hteli da se klade. :)