Пожели нешто аутору изнад за Нову годину

  1. Hvala Majav :)
    Tebi puno jednostavne svakodnevne sreće :)

  2. Želim ti dosadu, peting i disko muziku, al nema veze može i gore...

  3. Želim ti horde "dvosmislenih manijaka" koje te opsedaju u pravom i virtuelnom životu! :)))

  4. zelim ti da u novoj godini bar malko budes kao ja... :)

  5. Želim da te ruke zabole od brojanja para... tudjih :)

  6. Želim ti žamor, žubor, želatin, žvaku, žirafu, žišku, žabu, žicu, posetu Žagubici i Žiči, stan na Žarkovu, žbun, žurbu, žižak i žarko sunce.

  7. Želim ti da dostigneš što bolju cenu sledeće godine na surovom tržištu cigareta :)

  8. zelim ti drugi avatar sa mikijem

  9. Želim ti da mi kupiš fabriku duvana Niš, da bi mi se ostvarila tvoja želja.

  10. želim da kupiš fabriku duvana Vranje :-))

    @predražinjo "horde" i "manijake" nikako skupa. :-))

  11. Dio, želim ti da napraviš svoj poljski wc, kako više ne bi išao kod komšije. :D

  12. Da te devojka ne uhvati u malim/velikim prevarama. ;)

  13. želim ti još jednog glavonju:)

  14. DA NADJE NOV POSAO I NOVOG DEČKA!

  15. da "RASPUŠTENICI", nađe,posao preko puta kuće!!:)))

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.