Prijava

Pa jebiga možda sam ja glup, al opet stoji to što sam rekao...U kurac smo otišli definitivno još davnih dana...
A opet jbg najlakše je reći nekome nešto preko neta, ovako direktno malo je teže...

Kurčiš se čoveku koga zovu biceps.

Ništa nije otišlo u kurac, sve je isto ko i uvek. Dokle više to da je pre bilo bolje? Nije. Danas je najbolje vreme ikad. Imaš internet, lekove, hranu, ne moraš da radiš kao kmet nekom feudalcu, nema rata, nema bolesti da umreš ako se prehladiš, nema Mongola, Turaka i ostalih, imaš tekuću pitku vodu. Jeste malo sranje ekonomski i ovako, ali šta ćeš, uvek je i bilo.

Stalno neko sranje, pa kontam da kad su izmislili samostrel, bio je jedan smarač u fazonu: "Eeee, ranije uzmeš pa moraš luk da natežeš, pa vežbaš gađanje, a danas samo namotaš na samostrel, svaka budala može da te ubije". MRŠTE U KURAC.

Све је ово смислено, али је тема прикладнија типа за Бегеде кафе. Или Б92 форум.

Pa dobro, ako ćemo pravo I nije toliko lose bilo ranije...
Barem nije bilo toliko pesimizma I kenjanja od strane analitičara(kako plaćenih, tako I internet I kafanskih)...

Barone, nije ti ovo forum za ovakve teme. Prijateljski ti govorim.

Ovaj BS ne kapira šta mu se sugeriše od početka otvaranja teme.

Vidi, ako nisi skapirao. Ovo je jedan od onih sajtova gde velika većina želi da pobegne od tih šablonskih priča i kuknjava koje preplavljuju internet.
Idi tebra na b devetdva ili tako nešto. Tamo je i mesto ovakvoj diskusiji jer onaj ko bude želeo da diskutuje na ovu temu neće je tražiti na ovom sajtu.

Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

Mesto gde ces provereno naci najvise kontrasa, da si otvorio temu koliko je dojajno u Srbiji, svi bi govorili da ne valja i da je najvece sranje od svih sranja.

Danas je najbolje vreme ikad. Imaš internet, lekove, hranu, ne moraš da radiš kao kmet nekom feudalcu, nema rata, nema bolesti da umreš ako se prehladiš, nema Mongola, Turaka i ostalih, imaš tekuću pitku vodu.

Lupas gluposti, ovo nije i ne moze biti najbolji od svih svetova, tj. ovo u Srbiji. Potpuno pogresno si suprotstavio tekovine civilizacije i poentu otvaraca teme, krstivsi ga da je "laudator temporis acti". Poenta nije da je nekad bilo dojajno, a sad nista ne valja, nego je poenta da sad nista ne valja. Ovo je realno najgore drustvo u Evropi, a uskoro kucamo i na vrata zaboravljenih asova u Africi.
Cini mi se da sam davno otvarao slicnu temu, sad cu da probam da je nadjem.

Читам ово и пред очима ми Бохор и Псето који су се нагутали бенџоса и заједнички отворили тему.

E bog te jebo, da sam znao da ću na ovako tvrd kurac od ljudi naleteti...
Briši, banuj me, boli me kurac...Ionako mi se jebe...

Pa tako reci od početka. Ali za to nemoj kriviti ljude koji imaju novac i kola, nego što nemaš akne inteziv formulu doktora Milojevića.
P.S. Ajde beži u kurac više.

Ако ниси трол па си отворио тему, онда ти лепо препоручујем тему "Морам некоме да се изјадам".
Тамо ћеш да нађеш и оне који се слажу са тобом, али и оне који би да те сложе са све тастатуром. Посвађаћеш се са некима од њих, попићеш бан 2-3 пута (један дужи), мораш мало да се извукајлишеш да би се адаптирао на овај форум (осим ако ниси Расни).
Овде не тражи истину јер:
http://www.spacepub.com/wp-content/uploads/2011/06/The-Truth-Is-Out-There.jpg

i meni društvo otišlo u kurac. ...

oženile se pičke i sve papučar do papučara postao. ej bre, a ja kad sam se oženio svi bili neoženjeni, ja išo s njima svuda, kad mi se rodio sin sa njima slavio, pijani ušli u tramvaj vozao nas, samo nas, celim bulevarom, do brodarca , tamo ubili još tri kile jegera, vodio ih na struiptiz i svuda, stoni tenis na banjici, basket svake subote i nedelje, ada, zezanje, svuda...

a oni pizde kako se koji ženio, tako ne mogu, sutra, dodje na banjicu 15 minuta na tenis i ode, ne javljaju se...

otišlo u kurac..pičke papučarske..

A zar nije uvek bilo manje vise ovako?

Do pre par godina najstarija žena na svetu rođena je na isti datum tačno 100 godina pre mene. Jako čudan osećaj jebote...

Некад је све било супер а сад ништа није супер као што је некад било супер

Jbg vas sve bole briga jer imate partijske knjižice I njive, mene nema ker za šta da ujede...

Ne seri bre, drvis kurac ovde na vukajliji umesto da radis nesto, jebo te ker zvalavi.

Jbg vas sve bole briga jer imate partijske knjižice I njive, mene nema ker za šta da ujede...

Јбг, живот није праведан. Животе, ђаволе...
https://www.youtube.com/watch?v=V6av2qjcTns