Prijava

Нешто размишљам пре неки дан, пјан наравно. Ако је Бог створио само Адама на почетку, и после тога откино њему ребро и створио Еву некако од тог ребра, то онда значи да Ева има исти ДНК као Адам, тј. да је њој неком логиком Адам и отац и мајка. Јебему матер, не може му Ева бити клон јер би морали бити потпуно исти, а не различитих полова. Даље имплицира да је цео људски род настао из инцеста, и то инцеста на квадрат јер је Ева подала пичке и оцу и мајци. Да не говорим после о њеном сатирању са синовима, јер колико знам ћерки нису имали. Претпоставља се да Каин и Авељ нису једини директни потомци Адама и Еве, али то су неки изговори Цркве да би се избегла прича о инцесту. А пошто знамо да се из инцеста рађају ментално заостала деца, ликови са слика странице zajecarnocu.com и сурови краљеви Вестероса, то значи да је цело човечанство ретардирано у односу на Адама, који овом логиком испада надчовек, можда чак и Бог лично? Шта ви мислите о свему овоме?

ко је Бог створио само Адама на почетку, и после тога откино њему ребро и створио Еву некако од тог ребра, то онда значи да Ева има исти ДНК као Адам, тј. да је њој неком логиком Адам и отац и мајка.

Jezikom SD-a, Adam dođe kao master branch, dok je Eva fork projekat.

има смисла. ал сигурно да је то већ догматски заобиђено. типа бог је искључио инцест последице јер није било друге и разумео је да тако мора.

Bog je stvorio adama i stevu svako napravio pičku od svog rebra i množili se nije bilo incesta

Pa da, Crkva i kaže da su Adam i Eva bili savršeni, pa verovatno i genetski, i onda je njihovo potomstvo moglo da se ukršta međusobno, jer u početku nije bilo grešaka na genomu, pa tim ni retarda. Bar dvaput je moralo da dođe do incesta: kod Adamovih potomaka i kod Nojevih potomaka, u par kolena. Posle nekog tamo kolena i ne računa se u incest ni danas. I svi su oni bili čisti i savršeni. Ali kako je greh kvario čoveka, kvario mu se i genetski materijal, i tako smo stigli ovde.

адам је еви највећи вук

Ne znam šta je bio ali znam da mesi nikako nije bio najbolji na svetskom

E vite ovo. Čitao sam skoro da su Isus mislim i Bogorodica nađeni u pećini nekoj u Francuskoj pored nekog manastira. Našao ih je presiromašni kaluđer i počeo da ucenjuje Vatikan. Preko noći je kaluđer došao do ogromnih para da ljudi nisu mogli da veruju. Obnovio manastir levo desno. Ovi mu gurali pare da im se vera ne bi zasnivala na lažima. Ne samo njiova, i naša. pozz

E vite ovo. Čitao sam skoro da je Isus mislim i Bogorodica nađeni u pećini nekoj u Francuskoj pored nekog manastira. Našao ih je presiromašni kaluđer i počeo da ucenjuje Vatikan. Preko noći je kaluđer došao do ogromnih para da ljudi nisu mogli da veruju. Obnovio manastir levo desno. Ovi mu gurali pare da im se vera ne bi zasnivala na lažima. Ne samo njiova, i naša. pozz

Bohore, mislim da je vreme za redizajn tetovaže. Ode Ilija u pevača ZZ top.

@boxer

Ne Bogorodica nego Marija Magdalena. Navodno je Isus preziveo razapinjanje na krst (uzmem drveni krst, napravim krst hahah) i onda je nastavio zivot sa Marijom Magdalenom u pecini i kasnije umro od starosti.

Ma jok, kaluđer primio keš da ćuti, ništa nije dokazano. JA VERUJEM!!21

Tačno je ovo!
Lik se obogatio, pa je menjao kola svako malo, na kraju je prodao Ferari i kupio Bugatija.
O tome je napisana i knjiga:
http://www.nonstopshop.rs/cms/flick/prodimg/mediadb/7229.jpg

Pokušao sam da čitam tu knjigu. Bolja je od Marijane Mateus paučinasta tunika i to.

Ја такође волим размишљати о поенти бајке.
Омиљени дио ми је када се Каин и Авељ попичкарају, Каин скења Авеља, оде из земље и ожени се.
класицхни трол писца збирке кратких бајки Библија

Мене само занима једно: ајде што су се Адам и Ева кресали и рађали децу, ал кога је Каин креснуо да би се наставио људски род ако није било других људи на свету осим њега, његових му родитеља и покојног буразера?

Давид
има смисла. ал сигурно да је то већ догматски заобиђено. типа бог је искључио инцест последице јер није било друге и разумео је да тако мора.

овако нешто је мени поп рек'о на веронауци ономад пре пешес година.
Ја га баш питао како то да се њихово таслачење (ђеце и мајке, па онда те мушке ђеце и њихових сестара-ћерки) не подводи под инцест, он рек'о нешто да се тад није то гледало тако, јер није могло доћи до мешања неких хромозома и њихових лоших мутација, реко' ЈЕДИ ГОВНА ПОПЕ ТО ЈЕ ВЕЋ ДАРВИНОВ ФАХ ЈЕБЕ СЕ ТЕБИ ЗА ЦРКВУ ВИДИМ ЈА.

Kolko ja znam oni nisu bili jedini vec samo prvi ljudi na zemlji. Kad su izbaceni iz raja onda je tu bilo jos ljudi.

Bar je to meni reko pop na veronauci, isto sam ga ovo pitao. A pitao sam ga i kako je to isus ceo zivot postio ako je sisao majcino mleko a zna se da je majcino mleko mrsno. (Znaci onda nije ni jedini bezgresan valjda) Tad mi je rekao da idem na gradjansko.

Tad mi je rekao da idem na gradjansko.

LOOOOOL

Keve mi. A guska sto je u crkvi(kada nas je vodio) pitala kako smemo da ulazimo u katolicku crkvu(a nije bila katolicka naravno) je podobna