Prijava

Пошто такмичење почиње у суботу утакмицом Манчестер јунајтед - Свонси, време је да се отвори нова тема. Иза нас је припремни период где су најјачи клубови углавном терали лопту по САД-у, играјући доста јаке припремне утакмице. Прелазни рок је био јако занимљив, а може се очекивати још неки звучан трансфер. Мене је нарочито импресионирао скаутинг тим Манчестер ситија, јер је успео да пронађе Бразилца Фернанда, који се од "староседеоца" Фернандиња разликује само по последња три слова у презимену. Почињем да мислим да негде у Бразилу постоји лабораторија за генетски инжињеринг у којој се за потребе европског тржишта серијски производе играчи везног реда, али без вица у игри који се природно усваја на плажама Бразила. Челси је очерупао Атлетико, а Арсенал, Јунајтед и нарочито Ливерпул покуповали све што вреди у Саутемтону.

Сад иде онај део када ти персирам, да би се осећао значајније док износиш мишљење о следећим питањима: Ко вам је фаворит за освајање? Ко ће завршити у прва четири, а ко извисити за ЛШ? За кога мислите да је најбоље одрадио прелазни рок? Ко ће највише показати од нових играча?

За крај уводног поста, поверљива информација о једном неуспелом трансферу.
Доктор Ливерпула: Да ли сте играли за Саутемптон?
Лоик Реми: Не.

тадић би требало да искида, а богами и марковић.

Liverpul osvaja pozz
Edit: Dođite da pikamo prediktora!

Saće dođu navijači arsenala da se lože kako ih ove sezone konačno čeka borba za trofej

I onda će da dodju Liverpulovci da isto tako kenjaju kako je ovo njihova sezona.

Bice zanimljivo. Ne bih da prognoziram nista, ali ceka nas paklena sezona i radujemo se jako. POCINJEEEEEEE

Haha, samo sam čekao, ja nisam liverpulovac, mada znam zašto misliš da jesam. Više sam za crveni deo mančestera

Pa realno borba za trofej je skroz realna opcija sa ovim timom, da budemo objektivni. I prošle sezone Arsenal je više od polovine sezone bio na prvom mestu ali je povreda Arona madjije koji je vukao tim učinila da padnemo, plus se to desilo u februaru kad je Arsenal imao neverovatno strašan raspored..

Ozil je za sezonu iskusniji, Remzi je opet počeo gde je stao. Odbrana je okej (mada bi mogao jedan štoper).. A napad je strašan..

Arsenal može da sastavi dva vrlo respektabilna tima trenutno:
https://pbs.twimg.com/media/Bu6MiTxCYAA6AOj.png

Ma imaju okej tim, doduše i dalje smatram da je odbrana malo slabija, al' skrpiće se to za neko 3-4 mesto :)

Nego me nerviraju navijači arsenala, ali ko mi je kriv kad idem na idiotski blic

Boga mi, bice zanimljivo gledati Mancester Junajted ove sezone. Sasvim zadovoljavajuce su igrali na ovom turniru u Americi. Takodje mislim da je i Liverpul napravio odlicnu ekipu koja moze da se bori za titulu, dok u LS sve otvoreno za njih.
Sve u svemu, bice ovo jos zanimljivija sezona nego prethodna.

Navijam za Arsenal kao i uvek.

Pošto tradicionalno nemam favorita u PL ligi i dalje ću se pre svega voditi maksimom ''Samo ne Šiti!'' Ipak rispekt za Pelegrinija, Silvu, Aguera i Turea.
Arsenal je dobar, uz još jednog stopera, konstantnog Ozila i bez previše povreda mogu još bolje nego lane.
Liverpul je nešto najbliže klubu koji podržavam u Engleskoj, ali su me malo razočarali kako su se poneli prema Suarezu, sveukupno imaju bolji tim neg prošle sezone, ako me kupe opet igrom verovatno ću njih da podržavam.
Gotivim Murinja, ali ovaj Čelzi me nešto ne oduševljava, ravnodušan sam, i ne moraju da osvoje što se mene tiče.
Totenhem isto ima opasan roster, e sad ako se to sve lepo složi može da bude zabavno.
Mančester je verovatno najzanimljiviji za gledanje da se vidi kako će Van Gal da reformiše tim i sve da skocka, ipak predviđam da će ovo biti samo prelazma sezona. Rafael, Čičerito i Felaini napolje, lord Velbek i Cleverli ostaju. Huzah!

А јесте сад 300 тема, једна обична Премијер лига тема је довољна ал не, више волите овако..

ОВА СЕЗОНА ЈЕ НАША!

Стиви Џи

Neka bolje ovako svake sezone nova tema.. Baš je fora..

Evo moje prognoze:
Za titulu se bore Čelzi i Arsenal..
Treće mesto Liverpul
Četvrto se tuču Mančesterovci.

Najbolji strelac Diego Košta

С обзиром на то да је Бачка ушла у ПЛС, не видим како неко може да стигне да прати и ово говно од лиге.

Кључ.

А ако ухватим неки меч, навијаћу против Ливерпула и Арсенала, чисто зато јер су цигански клубови.

Januzaj dobio Gigsovu 11-ku. Ne znam kako da se ponašam povodom ovoga.