Prijava

Мени ће бити занимљиво гледати Арсенал ове године јер мислим да ће им напад (Боже здравља!) бити незадржив. Волио бих да се они и мој Ливерпул тучу за титулу. Манчестер Јунајтед ће ове сезоне највјероватније завршити у прва четири, као и деструктор фудбала Мурињо. Неки ми се осјећај врма да би сити лако могао да га угаси ове сезоне.

Ja sam misljenja da Siti uzima 2-3 meste.
Sta je sa Kembelom. Hoce dobiti sansu u Arsenalu ove sezone?

Тешко, Жиру је ту стандардно сигуран а видиш да се и Саного распуцао, неће се тај наиграти..

за јанузаја се правите да је белгијанац и да је као и сваки верни шиптар продо за репрезентацију. а реално, свако ко је мого испалио је.

КИ СУНГ ЈОНГ!1

Dajte neki dobar strim. SK bi bio idealan.

Дајте неки стрим, па кад се заврши утакмица да вам узвратим својом прогнозом за ову сезону, да знате да пишете тикете супротно.

0-1

Armine zasto lazes Armine

јебо ме манћеста да ме јебо манћеста

Nema ni ove sezone srece za nas tobdzije, tako da ce titulu opet uzeti neke furundzije. Tipujem na Siti, dajem im 80% sansi da ce da osvoje.

Jedinstvo briljira i ove sezone? Gde su ovi sto hvalise LVG?

Nema ovo veze sa njim, ne lupaj.

како пршти јеботе. најјаче фудбалско такмичење у историји игре је овогодишња епл + имаш блокбастер текму реал барса јачу него икад исто.

Realno LVG nije imao pravi igrački kadar, nema čovek sa kim da igra. Odbrana katastrofa, neophodna minimum 2 igrača u odbrani i 1 u sredini. Flečera i Janga prodati nekome, a Kagavu ubaciti u igru, ne znam što sedi na klupi. A i realno ako treba da se gubi, bolje je da se izgubi prvi meč, sad se videlo gde su potrebne izmene.

Ne jedite govna, niko ne kaze da je Jedinstvo dobar tim, ali je Fergi sa ovim raspadom osvojio PL, pa vi serite i dalje da je LVG dobar. Izgubio kod kuce od Labudovog brda jbt.

Čelsi uzima tajtl ove godine laganini. Liverpul drugi, pa Mančester Siti, Arsenal, Junajted.

Zna li neko dobar sajt gde fazon stalno stoje linkovi ka mečevima Premijer lige? Sad bih na primer gledao Lester-Everton.

Jebo Mančestera, Crne Mačke već vode

Zna li neko dobar sajt gde fazon stalno stoje linkovi ka mečevima Premijer lige? Sad bih na primer gledao Lester-Everton.

hahasport.com
http://www.frombar.com/