Prijava

Da, na čelu Iraka ti je neka sranje partija, tipa ne vole ih ni Suniti ni Šiiti, a i valjda je predsednik Šiit, a većina Iračana su Suniti. Plus je totalno govno. Zemlja nema ništa od ekonomije i infrastrukture, što je i za očekivanje. Nema volje da se bore, niko ne vidi Irak kao nešto za šta bi poginuo, jer ih pola boli kurac, a pola ne vide Irak kao naciju, nego kao veštački stvorenu državu.

хитлер је дебил, како није могао да предвиди да ће се гамад накотити и полако курцем у пичку освојити свет, боље да се фокусирао на истребљење арапа

Ma čika Adolfa je boleo kurac za teritorije van Evrope, on je hteo da stvori čisto germanski Rajh od Rajne do Kavkaza, od Kavkaza nadalje nek se jebu Japanci sa Azijatima. Bliski istok, Indiju i deo Afrike i ostale marmaljeske države je hteo da ostavi Britanskom carstvu jer je verovao da oni umeju sa njima, čak se i divio načinu na koji ovi vladaju tamo.

да ли би ова нова, реформисана српска војска овако ћутала да се појави неки нови учека?

Ne bi ćutala, vikali bi u glas ''Bež'mo!''.

Inače ne znam šta da kažem za ove, teži bolidi, ideš i kolješ redom. Nacisti su imali bolji plan u Rusiji. Ne može to da potraje, ne može se tako vledati nad velikim prostorom i masom ljudi. E sad što Amerske štrokice boli pače da se troše, a Iračka vojska i država su verovatno sprdnja, jebiga. Saučešće.

Slično kao Južni Vijetnam, dobar deo stanovništva je hteo da bude ujedninjeni Vijetnam, pod bilo kakvom vlašću, samo da bude ok i mir. Drugi deo je hteo komunizam, jer im je bilo dosta francuske kolonijalne vlasti, plus sad Amerike. Tokom rata su Severni Vijetnamci i Vijetkong zaplenili milijarde dolara opreme od Amerike i Južnog Vijetnama, a Ameri su pre povlaćenja toliko dali avijacije Južnjacima, da je Južni Vijetnam tamo 1973. fazon bio četvrto vazduhoplovstvo na svetu. I kad su Ameri otišli, opet ih je Severni Vijetnam pregazio za par nedelja. Isti slučaj u Iraku.

није ок с амерске стране, држе улогу светског полицајца, могу да интервенишу где хоће, а сад кад је стварно битно да спасу ко зна колко људи њима се не полицајише. капирам да ладно јавно мњење одобрило слање војске у иракчку мисију против исиса, уз добру медијску пратњу да се упозна народ шта ови раде.

онда ако је толико нестабилна ирачка влада исис нема баш превелику препреку да скења целу земљу, а и капирам да би одређени број људи прешао на њихову страну.

Амери су одговорни за сва ова срања доле, да је Садам остао, верујем да овога не би било. Колико је та Курдска енклава моћна? ИСИС је видим сада озбиљније почео да ради у Сирији, може ли се догодити да они постепено опколе Курде? Углавном, мислим да ће сами себе да сјебу, превише је оваквих организација с којима ће доћи у заваду, једино ако заузму власт у Ираку, да њихова организација изврши државни удар и онда ће сви одједном бити за њих само да спасу живе главе.

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-27979095 ево овде је објашњено, текст од јуна

сад је као овај ал нусра јебем ли га.

Davide, skloni one snimke, dobićeš ban.

Tako su i mene, isto napisao šta je, opet ban.

у суштини ме боли курац макаронче, ако је указивање на истину у свету за бан јебе ми се. само нек ме банују бар нешто пристојно а не типа месец дана. лајвлик - ридифајнинг а мидија. ПУЦАЈТЕ ЈА И ДАЉЕ ДРЖИМ ЧАС

исис, исил и калифат су ти иста ствар.

To je sve sprdnja obična. Kakvi planovi za osvajanje Evrope i čuda, jesu ti ljudi normalni? E pa ovakvu agendu Hitler nije imao a ne neki likovi iz najgore močvare.
Ovolike teritorije od svih euroazijskih država bi mogla možda Rusija da osvoji i da ih zadrži jedno 2 godine plafon...
Iran je na tom bliskom i srednjem istoku jedina normalna država, sve ostalo ludo.

najveći džihadisti iz srca srbije došli lolok

americki plan je nestabilni irak i nestabilni bliski istok i sever afrike. ne kontrolisu naftu silom, vec posvadjaju lokalno kog god mogu da posvadjaju, a onda, u toj borbi za vlast, lakse se kontrolisu resursi pritiskom sa strane, nego u uredjenoj zemlji.
to ne smeta kinezima, posto da se ne lazemo, oni i amerikanci puse kurac medjusobno odavno.
to ne smeta zapadnim evropljanima, posto i oni imaju koristi od toga, a imaju i bafer zonu u vidu ratobornog balkana, kivnog na sve muslimansko, koji mogu da podbodu kad im volja da se najebu mile majke muslimanske svemu sto im padne pod ruke.
to smeta rusima jer nemaju kontrolu, ali vide i oni da su usamljeni i ne dovoljno jaki, pa pomazu drzave koje su kakve takve sranje ali ipak imaju kontrolu nad teritorijom (iran).

pod kontrolom je sve za sad. intervenise se bez vojske. kad bude trebalo da se bije, bicemo se mi, i oni sto su naviklli i oduvek se borili za drugog.

pa mogu da dođu, nek dođu... neće se vratiti.

Сад сам одгледо клип ових, ал нећу да стављам овде. Из кола са два калаша, возе се по граду и пуцају на кола у покрету, па онда стану и приближе се да се види како су их унаказили. На крају јуре неког типа, он трчи, и падне, прави се мртав. Ови излазе из кола, он их моли да га не убију, са стране се појави фотографија тог типа- у војној униформи, упуцају га и потроше на њега све метке. Болештина али реалност

Poslao sam poruku par ljudi ođe čiji su me postovi zaintrigirali.
Nastavljam da skautujem temu i za slučaj da dobijete pvt znajte da sam ozbiljan

sad sam pogledao ovaj klip shto je mali mulac corny reko da je pogledao, nemam rechi jbt