Prijava

па наравно да нисам отворио, нисам толики паћеник

E ovo jeste tačno što Morel reče, apsolutno. Doduše, ja i dalje ne mogu da nađem razlog zbog kog je Rasni uspeo da izdrži ovoliko na sajtu. Zbog kenjanja onog, čega?

Maksimilijane Morele, ja tvoje postove čitam glasom Peđe Gnjatića i svaki put kad primjetim da ti rečenica počinje gubiti stilski kontinuitet zamislim Gnjatu kako se pokušava izraziti na jeziku smuđeva.
Iz ove vaše rasprave nijesam viđeo da si išta elokventniji, niti inteligentniji od ola a pokušavaš se kao takav nametnuti, dok on s tobom razgovara kao da te sreo neđe u hudu pored štanda sa kukuruzima đe tražiš da ti ostave kukuruznu svilu za matoru koja ima problem sa kamenom u bubregu.
Pa jebemu oca, imaš 17 godina brate, urazumi se malo.

EDIT:

Clannad, jesi to sam smislio il ti neko rekao a? :) Jebem ti sunce dovitljivo :D :D :D

Ne razumijem šta oćeš da kažeš. Da li sam ja napravio onaj gif ili mi je neko rekao šta? Izgleda da je procijena za godine bila prilično dobra...

озбиљно, презнојио сам се од блама сад, али не зато што сам се пробудио да кењам па реко мало да прелистам форум

Ova besmislena rečenica čoeka koji se, ako sam dobro shvatio, u noći između 18. i 19. avgusta probudio da sere, ima više smisla od svega što je kontroverzni Morel iznio večeras.

јео сам љуто, пече ме чмар :(((((

Namaži ga kiselim mlekom, da izvuče tu ljutinu, lolo

konacno se normalni ljudi sa govorenjem pravih stvari kako jesu pojavljuju na temi u vidu clannada i yeahbatcha...dosadilo mi da sam tovarim ove pickopacenike i drukare za ban

nema tu price mnoge,tema je transfercina kao i svako kome se ne baca pegla od blzovog posta,a maksimilijan je poseban tip jadnika za koji jos i ne bi znao naci ime

Sto bi rekao jedan ovdasnji ovisnik: Kako bi mi palili cigare da nema sunca i suncevog sistema, a gasili da nema djonova?
Toliko smisla imaju ove "mudre" reci koje si napisao, a bacene su na lika koji ne moze da sastavi prosto prosirenu recenicu a da ne isproziva nekog i to sve u stilu kvoterbeka iz americkih filmova.
Inace, niti sam rekao, niti se predstavio kao elokventniji ili inteligentniji od njega, samo mojim recima pokusavam dati nekog smisla, a ako mi recenica pocinje gubiti stilski kontinuitet, kao sto kazes, jebem li ga, moram procitati bukvar jos par puta, ipak sam u tom razdoblju zivota.
Odlicna procena godina.

maksimilijan morel se opet vraca i opet fejluje...ae idi placi nad tuznom sudbinom svojom,prenebitni bilo gde liche...
umesto da nas pitas za pomoc kako da te izvucemo da ne budes totalni jadnik,snasli bi se nekako,ti ovde bacas neka sranja iz tvoje mekane glavice
uplati casove kod pedje gnjatica,verujem da ga smatras doktorom,slicno delujete

Maksimilijane, tvoj prethodni post zvuči kao da ga je pisala ženska osoba kojoj se taman završila menza, srodna je duša autora "Ja sam rasan" i završila je srednju školu vrlodobrim uspjehom sa prosjekom 4,1...
Jesi da šveci da se uloguje sa tvog naloga ili možda samo imaš hormonski poremećaj?
Ova teorija da su osobe koje se žele na silu nametnuti društvu uvijek u centru pažnje bez obzira na njihovu inteligenciju (koja je ako sam dobro shvatio uglavnom oskudne prirode) baš i ne pije vodu jer bi ti sad prema njoj trebao biti opšteprihvaćen kao najinteresantnija pojava na ovom sajtu još od Kaizena... viđećemo sjutra u toku dana, dali smo ti evo dosta prostora.

Inače,

Sto bi rekao jedan ovdasnji ovisnik: Kako bi mi palili cigare da nema sunca i suncevog sistema, a gasili da nema djonova?

Po sisama ciganki kakva si ti.

izvinjavam se na fejlovima :) idem sad da spavam ne mogu vise da se pravim pametan al molim vas da mi pomognete sutra kad ustanem gotivim pedju pozz :D

Ti si olaniče nerealna pojava. I pritom se ponašaš kao prava pičkica. Meni se recimo baca pegla od tvog smisla za humor i svega što komentarišeš ovde na ovoj temi. Tačnije, cela predstava gde jedan retard od vas odvali totalnu glupost, a ostalih pet morona umire od smeha jer su čuli da tako treba (manja šteta nego da im je to zaista smešno) je toliko pederska da je to neverovatno. I kao što kažem, ne smeta meni vređanje bilo koga ovde, smeta mi spamovanje debilizmima i prevelika doza kretenizama na koju sam osuđen makar na sekund.

Vidiš, kao i svaka prava internet kučka kad ne znaš pta da kažeš, i ti pokušavaš da postaviš dijagnozu. Ili da okarakterišeš nekoga kao jadnika, ili bilo šta. Mislio sam da si manji pederko. Jebiga.

Eh kako je nekad bilo. Nekad su na ovom sajtu bili pravi trolovi a ne ovi danas pokušaji.
Sjećam se nekad ja i Smare kad uzmemo da trolujemo pa nas banuju na 7 dana a mi se namjerno ne vraćamo 2 neđelje, pa kad se vratimo svi umiru od smijeha kakvi smo carevi. A ne kao ovi danas.

Pazle, je l te Olanik zamolio da ga odbraniš od loših ljudi ili si samo odlučio da staneš u odbranu retardiranog druga?

ae pali bre reme,idi placi za starim vremenima trolovanja i kako te jadnog prekidamo na cetu u tvojoj samo tebi zanimljivoj spici,u tvom svetu je drukanje za ban do jaja i slicne stvari,za drukanje za ban,sta mi se gubis ovde kao ti meni nesto objasnjavas,komentatoru svega i svacega na sajtu,smetaju ti dijagnoze jer se sve svode na to da si iskopleksirani midzet kojeg onesvescuju macolama,tisina,mali pederko

Pazle, je l te Olanik zamolio da ga odbraniš od loših ljudi ili si samo odlučio da staneš u odbranu retardiranog druga?

Nemoj se nervirat brate.
Eo ti jedan danski dečak koji će ti se slagati sa bojom na četu

http://i.imgur.com/LrL4uBz.png

celo tvoje postojanje se svudi u spiku o tome ko je gde sta na sajtu,ae skini se ljudima sa kurca,niko te nigde ne zove nikad

mislim na remeta naravno,clannad objasnjava ljuto