Prijava

Ne povećava se broj definicija koje možeš da napišeš i ne dobijaju se palčevi, značke, medalje itd.

definicije su govno
reakcije su govno
posteri su govno
sajt je forum
ukinite definicije, reakcije i postere

viva la forum!

http://oi62.tinypic.com/5ocex3.jpg

Stvarno ne znam druže, nisam dobio odabranu ima godinu dana.

Ma to je već mesec dana tako, ima dosta ljudi kojima to baguje al vidim da niko ne prijavljuje...

који ће ти курац значке кад су све опције поукидане

Ja pomislio da sam lud, 24 imao odabrane definicije, Cik odabrao 25 i ja gledam ništa se ne menja, reko škk, posle mi Brus kaže da je bag jebeni

Doduše nije rekao jebeni, to sam ja dodao

Sta ce sad da radi tvoj virtuelni pishica kad spozna da nikad nece imati krunu?:((

Da ti jebe tetku najverovatnije
Virtuelno. Napisao bih nekog iz bliže ti rodbine al će da me banuju a mrzi me da dolazim sa duplih, nemam boju na četu pa me malo sramota.

Dečko otvorio temu da prijavi bag na sajtu, a onda se prikače indijanci da ga iznapušavaju, hah. Kako ste kul. Idite stricujte jbt, šta ćete vi na ovako noobowskoj temi?

Gazda je blagovremeno obavešten i uveliko radi na sanaciji nastalog problema.
No te preocupes!

Kaizen uvodi nove znacke, pricekajte samo dok se primi na server.
Uvodi se za 30, 35, 40, 45 i 50 odabranih: žezlo, zlatnik Sv. Save, Vučićeva usna, sisa vinčanske Venere i falus Nola Đokovića, respektivno.
Malo strpljenja samo.

Ni meni neće da učita, mislim, jes da je samo palac al jebiga vredi i taj palac nešto. :)

Ne povećava se broj definicija koje možeš da napišeš i ne dobijaju se palčevi, značke, medalje itd.

To je i meni bilo, posla sam PVT kaizenu i sredio mi je.

Gazda je blagovremeno obavešten i uveliko radi na sanaciji nastalog problema.

Pa rečimo da sam ja moj problem riješio prije 2 neđelje a da je Kajtezz ima isti problem još prije toga...
Dejanče poslušaj me šalji PVT kaizenu i reči da sam te ja posla i da sam mu viđeo ono za ona dokumenta da nema problema.
Inače dobra ti je defka. Obzirom da je prva