Prijava

vazi brate, u pravu si

Sa ovakvim temama ne mozes da ne budes u pravu ako ti to bitno. Ali isto vazi za svakog, mozes samo da imas misljenje

kao da se trudis da ne skapiras napisano.no,nije ni bitno.svako dobro.

Pozdrav za sve dobre Srbe iz srpskog Šavnika

Za bugara kelta nema pozdrav

čvor, mogu da ti kažem nešto, napušim te mog srpsko crnogorskog kurca. dobio sam srpsko državljanstvo jer jesam srbin, upisao sam fakultet u beogradu i dobio sam kurac bajo, ni dom, ni budžet, i morao sam da se vratim zbog finansijskih problema čak pre završenog prvog semestra. tako da nadam se da si srećan što sam morao da se vratim u crnu goru. a veći sam srbin ja i svi srbi iz republike srpske i crne gore nego ti.

to sto ti nisi,ne znaci da i drugi nisu.da se napusim kurca jer sam rekao da dobijas nesto,a ne placas to.stvarno sam debil.ti imas pravo da se boris da zivis gde hoces i da se boris da ti bude bolje.svaka vam cast na srbstvu.neka vas to sve nahrani kada dodje do sledece krize.iskreno,jebe mi se gde ces ti da zivis.

a veći sam srbin ja i svi srbi iz republike srpske i crne gore nego ti.

ovo je koren problema

sanitarni, kolko si cirka platio poreza prosle god, i jel znas koliki procenat toga otiso na pomoc crnogorcima ili generalno na socijalnu pomoc ljudima bez posla?
nije pitanje kao sacu ti kazem, ne znam ni ja, nego pitam jel znas.

tek kad znas tacno to, onda mozes da krenes odatle i da gledas kako se trose pare. ovako je sve bazirano na osecanjima i strahovima, a to nije bas najbolji nacin za odluke i formiranje misljenja.

nemam pojma.ne hejtujem ja nikog,nego vam jednostavno i najprostije moguce kazem da treba da nimiris prvo svoj gradjane,pa onda da razmisljas o gradjanim drugih zemalja.

neka tebe nahrani to što si komunjara, e. znači ti bi ukinuo budžet svima onda? bi li ukinuo pomoć srbima iz rep. srpske? debilčino, nemate radne snage, stari vam stanovništvo, a ti se žališ na studente iz crne gore.

i kojeg problema stalker? što se osećam kao srbin? au velikog li problema. nisam ja kriv što je crna gora postala ustaška država, pa hoću da bežim odavde. gde bih drugo otišao nego u državu koju najviše volim.

ovaj čvor je srpska verzija "they took our jobs!" amerikanaca.

zasto implementiras nesto sto nisam rekao i stalno mislis da hejtujem nekog.stalno neko vredjanje.debilcino,puski kurac.ne znas civilizovano da razmenis misljenja,a ni na jedan nacin nisam rekao da te hejtujem,niti nekog iz cg.vadjenje na srpstvo u svakoj recenici.
nema ovde sta da se uzme od posla.

recimo, uvek bi pre dao svoj novac od poreza strancu koji studira u beogradu i ima plan da ostane u srbiji, da radi posle nesto sa svojim studiranjem, nego zivki recepcionarki sa banjice sto ceo radni vek provodi tako sto ne sedi na recepciji nego negde iza i jedno 10 god nije nista uradila na poslu. ili tipa air srbiji koji uzme te pare, isplati arapima lizing za avione, pa onda dere kartama.

sve ovo pricam u proseku.

to je normalno celte.ali neces uvesti 100 zivki recepcionarki i sve im to dati.imas takvih koliko hoces i ovde.

imigranti i stranci su uvek bili pogodni za skretanje paznje "kud odose nase pare?" sa realnih problema. dosta sam se nagledao toga po zapadnoj evropi, da prepoznam kad suplje.

nema ovde sta da se uzme od posla.

oko čega se brineš onda? :)
idi na fakultet i raspitaj se koje povlastice dobijaju studenti iz crne gore. s obzirom na to da znam makar 100 ljudi iz mog grada koji studiraju u beogradu ili novom sadu, ja ću ti reći - nikakve. jedini koji su dobili budžet i dom su ljudi koji su razbili na prijemnom i tako to zaslužili. tako da ne brini, ne uzimamo vam budžet i dom nezasluženo.

eto ti bez vređanja i srpstva

ljudi,ja se izvinjavam ako sam nekom povredio osecanja.bez zezanja.ne hejtujem nikog.imam samo drugacije misljenje o prioritetima kada su u pitanju gradjani srbije i gradjani drugih zemalja.mozda sam se nekada nespretno izarazio,pa se stekao utisak da hejtujem nekog.znam ja zasto se rade odredjeni ustupci.treba da se scauvaju srbi u bosni,cg i sl.sve je to meni jasno.u vecini stvari sa tim se slazem.svako ima pravo da se bori za svoj bolji zivot.

ma sve to jasno, al po tvojoj logici recimo mnogo je bitnije dati pare nekom ko je rodjen u srbiji npr, a totalno je kancerogeni deo drustva (a ima nas), nego strancu koji studira tu.
ne bi se bas slozio sa tim.