Prijava

Jedan pošlanik, i neće Budva niđe. Aaa, nije to posa'. Aaa... NU

Ali scena kad sam video Paninara u Budvi, silazi iz kuće, kosica neka, tih, stidljiv, pogledao me na sekundu i spustio glavu, sakrio pogled, ja ga pitam za česmicu, jebeni Latini poštekali sve izvore pijaće vode da bi mogli da ti je prodaju, tu imaš, tu, sto metara ka tamo, to je bilo sve što mi je rekao

Ne bih više otišao u Crnu goru da mi plate. Grčka mi ima taj melanholični vajb, esena mono i to sve

većina primorja je opoziciona, ali budva je najbitnija. ovi (DPS) su sazivali sednice za smenu predsednika, 2 sednice i na obe im istekao rok za glasanje xd
i onda su u nekom levom hotelu održali sednicu bez opozicije za smenu predsednika. deluju protivustavno i protivzakonito ali naravno koga boli kurac iz vlasti za to

Uopste porediti CG i Grcku je kao porediti Real Madrid sa FK Sremcem iz Cerevica, drugo je sto je nasa stoka navalila na par grckih gradova pa ih skoro dovela na nas nivo bijede

Uvek bio!

Trebalo bi se pozabaviti temom, kako su nastala imena slovenskih naroda i država i značenjima istih.
-------------------------------------------

Poreklo imena ,,slovenskih'' naroda.

Slovenci i Slovaci - po Slovenima.
Poljaci - po polju. Poljska je pretežno zelena na geograf. kartama.
Bosna - po reci Bosni.
Hrvatska - po Krbavi.
Itd.

To je lično osećanje, ali ako zanemarimo nacionalno izjašnjavanje i to kako neko sebe doživljava, definitivno jesu Srbi. I idiot je onaj ko misli da su nastali nemam pojma od nekih Dukljana ili ne znam koga. Kao i što Bošnjaci, a i dobar deo naše javnosti, pokušava da prekroji istoriju pa da kaže Bošnjaci su nastali od nekih neidentifikovanih plemena koja nisu bila ni srpska ni hrvatska, ili mešavinom tih plemena i Ilira. Idiotizmi. Bošnjaci su mešavina Srba i Hrvata islamske vere. KRAJ JEBENI.

Da, Srbi in denial.

ShteffNK je Cupara in denial

ShteffNK najjači igrač u CG sig

Vama je samo krivo jer mi imamo demokratiju i Cetinje

To što vi imate imamo i mi, jer ste vi mi sa tinejdžerskom krizom identiteta. Možda ćete jednom da shvatite ko ste i šta ste zapravo, ali verovatnije je da nećete jer ste već previše otišli s tom denial pričom.