Prijava

Do jaja. Nek se zapise negde da sam ja prvi predlozio :)

EDIT2: I rečite mi samo ko je radio ove slike, ili šta su već (taman snimak a ja sam slabiji malo sa bojama)

chavez odradio sve oko miksovanja, videa, i skoro sve od pesme, ja sam mu aj da kazem "odradio" osnovni ritam, bas i bubnjeve sklopio, a ostatak je njegovih ruku delo, zna covek poso :)

Mislio sam na slike na zidu bratelo

ja reko pitas za video :)

kaće neko takmičenje?
kaće bend na turneju?
kaće...
zašto nema lepe pesme o kaći

ekaća velika se ne računa

ja reko pitas za video :)

Pa ček, je l neko od vas 2 ono radio? Mislim slike one?

ako je neko, chavez je, moraces njega da pitas

Moram priznati da ovaj Čavez dobro tandrče u gitaru, poslušao sam još par pesama, okej je skroz. Makar meni.

bez ovog rokanja bejsa

Ja ne znam đe ti ođe čuješ bas... baš pojma nemam...

e moji srbi zemlja nam propada a vi svirate gitaru. umesto da radite nesto korisno vi glumite neke muzikante.

a ovaj chavez se dopinguje, vidi se to na prvu

mislim, ok, komentar ko komentar, ja bi ovako ne bi onako, je validan, ali nacin na koji opisujes sta bi ti me odusevljava.

radili smo rimejk pesme koja vec postoji, ne moz da uzmes od nje da napravis stervej tu heaven ili sta vec ti opisujes ovde, na to me podseca :)

Clannad

bez ovog rokanja bejsa

Ja ne znam đe ti ođe čuješ bas... baš pojma nemam...

mala iz clannad-e lololo

ako ces da kazes da nije dobro kao unforgiven, sto pomenu, nije, jebi ga.

sa druge strane kul je sto si uzeo metaliku, i to iednu od njihovih najboljih pesama da poredis, to je vec neki uspeh jelte?

mada trolujes, vidim iz aviona, al ajd da se zajebavamo...

nije lose, das razumemo, al nije ni dobro, das opet razumemo

Pa iskreno ne možeš da očekuješ "Divine wings of tragedy" od projekta koji rade 2-3 čoeka čisto iz zabave...

ВеликиСрбине, смараш за медаљу. Ал' баш смараш к'о ретард последњи.

@velikisrbin

http://media.tumblr.com/b50ad2520d29fce737ef0753584a508b/tumblr_inline_mkxp06Bs4v1qz4rgp.gif

moze naravno bolje, uvek. to je jedno od osnovnih pravila i vazi za sve, ali se tako najcesce gubi poenta.

Perfektno urađeno, ljudi, svaka čast! Oduševim se kada ovako lepe stvari nastanu na sajtu.

Srbine, ako si pratio prethodnu temu i znaš da je ideja zapravo dovršavanje postojeće pesme, onda je i tebi jasno koliko ti je komentar besmislen. I ja bih voleo da čujem nešto poput "To Tame a Land", ali ne ovde, jer to nije ni bila namera.