Prijava

jedni igraju kosarku,drugi sviraju,a drzava propada.strano

Kul odradjeno. Samo, nekako mi nedovrsena, ko da fali neki kurac na kraju. Nemam pojma sta ali deluje ko da je jebo a nije svrsio...e pravo poredjenje je svrs, nisi svrsio na kraju brate. Da jesi bilo bi vrh.

Srbine, nisam te primetio, niti si meni slao poruku. Nebitno, sad znam da znaš da ti je komentar besmislen.

Čaveze možeš da organizuješ neku svirku u Bg, da sviraš ove tvoje pesme, ovu, onu o psu i još par koje imaš, damo neke pare kao za ulaz i te pare damo u humanitarne svrhe.

Inace, tekst je bas fin, nema onih glupih rima moje-tvoje, budi-grudi, sta je-da je i ostalo sto je na silu rimovano, ako me kapirate jbg

Pjesma o čovjeku koji je razočaran u ono što je postigao u životu usljed nedostatka samopouzdanja i asocijalnosti ne bi nikako trebala da se razvija na sličan način muzički kao ona o đevojci koja je otišla u Kanadu i tamo se udala... osim ako u nastavku ovaj napaljeni pubertetlija nije krenuo da se šiba pajdom, završio u tvorza đe su ga silovali navijači, pa poslije izašao i prvi dan ga opljačkali i prebili cigani a zatim otišao u vojsku i poginuo na ratištu đe su ga raskomadali kuckovi...

To je kao da Elitni odredi uzmu matricu od "Impossible" od Wu-tanga i odrade pjesmu o đevojkama u roze (edit: ili još bolje onim kao kožnim) helankama.

"Ah ah, kako volim, seksi helanke,
Jako su mi dobre te seksi helanke.
Volim kada vidim kako guza radi,
Mnogo mi je moćno kada guzom radi."

Kul odradjeno. Samo, nekako mi nedovrsena, ko da fali neki kurac na kraju. Nemam pojma sta ali deluje ko da je jebo a nije svrsio...e pravo poredjenje je svrs, nisi svrsio na kraju brate. Da jesi bilo bi vrh.

1+
Ko e reko da Celt nist ne radi na sajtu?!

Jebote, pesma se zove "Mala iz Kanade", a ne "Dizanje iz ponora crna", ili tako nešto. Ovo je dovoljno, smisleno i zaokruženo. Ok, možda bih lično turio još jednu solažu i ponovo se vratio prvoj strofi još jednom, ali uz završetak brzog ritma, već samo uz akustaru, da se lepo zaokruži, ali to kad budemo umeli sami da napravimo ovako nešto.

Pseto precednik zirija, jednoglasno odluceno

Mislio sam na slike na zidu bratelo

Jedna umetnica iz Kule. Ako si zainteresovan za slike pitaj Čaveza da li može da te poveže sa menadžerom.

ma vas dvojica ste od pocetka mislili isto samo se niste razumeli. kapiram da cete postati najbolji drugari i jednog dana smejati se zajedno ovim postovima.

vec vas vidim na nekom horizontalnom kaucu

Jebote, pesma se zove "Mala iz Kanade", a ne "Dizanje iz ponora crna", ili tako nešto. Ovo je dovoljno, smisleno i zaokruženo. Ok, možda bih lično turio još jednu solažu i ponovo se vratio prvoj strofi još jednom

+1

To je to. Taman da ispuca pjesmu na 3 minuta onaj standard i eto.

Jedna umetnica iz Kule. Ako si zainteresovan za slike pitaj Čaveza da li može da te poveže sa menadžerom.

Već vidim da se neće uklopiti u moj budžet...

jel sad kapirate sto su jako retki bendovi sa vise od 4-5 coveka? :)
uvek se nadje neko sto bi nesto drugacije, to je cela poenta stvari koje nisu egzaktne.

uzivajte u pesmi ako vam se svidja, nemojte ako vam se ne svidja. dajte slobodno komentare kako bi, al nemojte da mislite da je to bas tako, e ja bi ovde turio sad solo, i ono solo se stvori tu.

Već vidim da se neće uklopiti u moj budžet...

Samo ti pitaj Čaveza i obavezno reci da sam ja pomenuo menadžera.

Hahaha brus radio slike pa ti uvaljuje foru kao memadzer ovo-ono

Jebi se kelte ako ti smetaju losi komentari nisi ni trebao da serujes

Nisam, ja ne slikam, nemam para za boje i platna.

Samo ti pitaj Čaveza i obavezno reci da sam ja pomenuo menadžera.

Jesi upućen inače u cijene? Radi li neke stvari po narudžbi?
Ako mi kupi Truleks kompjuter možda se častim nešto tripozno za sobu.