Prijava

Kada je kartica u kompjuteru, monitor nece da mi prikaze sliku i pise samo no signal, sve sam povezao ima li neko resenje?

Takodoje bih naglasio da kad vratim staru graficku sve radi normalno

Kompjuter je iz bc groupa, graficku koju sam dobio uz kompjuter je hd 5570 aa danas sam kupio r7 260x

Aj sad ozbiljno, šta se uopšte dešava kad ubodeš monitor u karticu i upališ komp? Ima li signala??

Obriši drajvere od stare grafičke, ugasi komp, pa tek onda spoj novu grafičku.

Nema, samo je crn ekran, ali kad vratim staru graficku sve je normalno

Obriši drajvere od stare grafičke, ugasi komp, pa tek onda spoj novu grafičku.

Uradio vec i ne radi

A je l piše no signal ili je samo crn ekran?

no si gnal pa onda crn ekran

Menjaj karticu, neispravna je.

Edit: btw jesi siguran da je dobro ''legla'' u slot? Jesi proverio koji ti je pci express? Treba ti pci express 3.0, ako imaš 2.0 praviće problem.

Pazi, i da nema drajver, trebalo bi da baca sliku, ali ovako, samo idi gde si kupio i zameni za drugu i obavezno je proveri u radnji.

А који комп имаш? Четворку?

Можда није компактибилно са графичком, знаш већ оно Ен Форс или шта већ што је на матичној.

П.С сад сам се сетио Чипсет можда није компактибилан

Speicifkacije:
Procesor amd anthlon x2 250
Maticna gf615m-p33
4GB RAM
Hard driver 500GB

Brate, izvadi staru grafičku i odradi nov sistem na integrisanoj grafici. Kad odradiš, onda spoj novu. Ako je ni tada ne pronađe, nosi neka ti zamene.

znam za ovaj problem sa r7 260x, cesto se javlja ustvari.

moras da presetujes bios i apdejtujes rom sa pci drajver binarijem za asus. gf61 maticne ne podrzavaju stek konfiguraciju 260x po difoltu, jebi ga.

potrazi na netu kako ov da odradis, 5 min posla. cest problem je.

Извади батерију са плоче. Ја сам тако средио пар пута неке проблемчиће. Извадиш је и након неких пола сата је вратиш. Упалиш комп кад је извадиш па вратиш па опет упалиш комп.

nemojte da ga zajebavate, da gubi vreme. dok ne apdejtruje rom i zameni drajver binari, nista nece da pomogne. jeste, izvadi i vrati bateriju. tebi kad se pokvari auto, sigurno popravljas tako sto otvoris i zatvoris haubu?

Jebemusve, meni je pomoglo vađenje baterije kad sam imala problema sa novom grafičkom. Al kakvi pola sata, dovoljno je par sekundi, samo da se bios resetuje.