Prijava

pogledaj samo učesnike. ispod 75e ne treba pričati

Bio sam na VOS-u letos. Genijalna ekipa zajebanata.

a jel si ga ti upoznao? posto ako mislis da mi koji ga nismo upoznali nemamo pravo da ga napadamo, nemas ni ti prava da ga branis jer ga nisi upoznao

ustvari, u pravu si ovde, ko da je bitno sta kenjate :)

za ovaj link, kolko ja vidim, niko od tih ljudi koji dolaze na vos se nije zalio, nego neki potpuno levi. plus ovo bilo pre 2 god.

O tome i ja pričam Celte, podgreva se nešto od pre dve godine, to je po meni čisti hejt ničim izazvan. Jedino Riha hejtuje realno.

za ovaj link, kolko ja vidim, niko od tih ljudi koji dolaze na vos se nije zalio, nego neki potpuno levi. plus ovo bilo pre 2 god.

zato ti lepo kazem procitaj od 160 do 200 i neke njegove postove....pa onda sam zakljuci.
I oni koji su mu u pocetku davali su mu na kraju rekli da batali vise sa tim jer nema smisla to sto radi...

a to sto je staro dve godine, jbg...kad se tek nedavno otkrilo ovo

Bruce
pogledaj samo učesnike. ispod 75e ne treba pričati
Bio sam na VOS-u letos. Genijalna ekipa zajebanata.

bolje plaćaju nego konceptualna umjetnost lolo

Bio sam na teretu ostalim moderatorima, nisam drugima uzeo ni dinar. Jedino je Vejv doneo neku rakiju, dobru ali prejaku, nisam smeo mnogo da pijem.

Koja spika... Bušido drončina klasična ne može da se pita jebeno ni za šta, kažeš mu da je retard on stalkuje, a sa druge strane se maže margarinom. Buš sine da ti kaže tata nešto, ne bih sa tobom ulazio u diskusiju ni za brdo karamela i još jednu kesicu. Obitavaš na sajtu sa oreolom prženice a ne shvataš da te niko ne prevrće ni 5% do fendera i još kakvih likova iz čekaonice koji je li svu metafizičku silu izvlače i pantljičare. Brus se ne raspravlja sa tobom već objašnjava drugima da se ne primaju na tvoju priču "pre dve godine". Ne primaj se bolidu nerviraš me koliko si jadan tvoja jadnoća nervira jebeno. Pezos mi je zanimljiu. Bačje je vukajlijaš a ti si dron. Mater ti jebem jadnu.
Pozz

Pozdrav za dekija aoda, odličan avatar druže. veliki poz

Mrzi me da čitam, ali kapiram da si rekao nešto da bi zamaskirao manjak hromozoma i višak ćaleta u sebi.

valjda visak hromozoma?

Jok, oce da kaze da ima turnerov sindrom :)

dok ne dodjoh na ovu vukajliju nijesam ni znao kako mi se bolest zove

Nije Turnerov nego Tarnerov sindrom.
Uostalom, to je jedini slučaj da je jedinka sa manjkom hromozoma kompaktibilna sa životom, ali samo zato što fali polni hromozom. U suptotnom, letalno je...

vejv objašnjava bolesti, porodična tradicija lolo

Kad deky jebe nie vređanje već blagoslov i bushido znaaa ceo grad to znaaa

chavez je naplatio zhajku 70 dinara da mu otvori vrata od voza

u apoenima od 20 (gvozdenih) i 50 Mokranjca