Prijava

Данас ми је испало кољено на тренингу... Све у свему неколико дана сам везан за кревет. Док сам издржавао почетни бол, другови су ми пришли, зезали се, смејали, па су ми тако скренули пажњу с бола.
Сад ја од вас тражим исто: Причајте вицеве, форе и фазоне, тролујте, орасположите ме како год умете!

Едит: Нисам ја рекао да плачем и не жалим се, само хоћу да видим хоће ли ме неко насмејати.
Нису ми потребне приче типа "Мени је ганци Ћазим у уличици завијао рану од метка"

пиј фебрекс

Buraz, nemoj da se sikiraš. Svako u životu bar jednom sjebe koleno ili nogu.

Danas je tvoj dan.

Mnogo više neka te brine da li ćeš u budućnosti moći da se baviš sportom.
Ja sam zbog slične stvario prestao da igram fudbal.

Meni je izletelo koleno tako da je skroz pozadi otišlo, znači 180 stepeni. Vratio ga u normalu neki doktor ciganin iz Ćuprije. Gledao sam vrelu krv na pinku.

Nemoj da plačeš ko pička neka sad, nije ti ništa.

Ma picu ja neki antibiotik.
Na svu srecu, nije nista ozbiljno, otici cu na neku rutinsku operaciju i prelezati jedno mesec dana, pa se vracam rukometu.

otici cu na neku rutinsku operaciju i prelezati jedno mesec dana, pa se vracam rukobludu

sve najbolje tebi i tvojima

Rukometaš - fisting majstor, rukobludash

Не изврћи речи
Голман сам, није ми толико јака рука лололо

tekst ide nesto

povredio sam nogu
da drkam ne mogu
molim se bogu
da prdodje ova rana od metka
cara je stric ja njegova tetka

ref :
ruko ruko blud neka jebe ko je lud
drzim se za ud sine to je holivud

i ja sam nekada igrao rukomet, dok nisam dobio strelu u koleno.

Brateu ako si ljubitelj ja ti srdačno preporučujem Football Manager. Sad ti je idealno prilika da sa Nottingham Forestom uđeš u Premijer ligu. Imaš na Pirate Bay sva redom izdanja.

Imam FM downlodovan, ali tek sam ga juce skino, danas instaliram =)

DUSANE BRATE ZVACU TOMU DA TI DA ORDEN! XAXAXAXAHAHAHAH
To je tvoja mama. Tvoja mama radi to.

Meni izletela oba kolena po jednom, nije ništa strašno ako se lepo oporavi, znači posle mirovanja radiš one vežbe što ti da fizioterapeut jedno mesec-dva, posle u teretani cepaš prednji šut i ko nov si

Ako već nemaš šta da radiš, Jugoslovene, moja ti je preporuka da tražiš kevi recepte po internetu. Bar nečemu da služiš, jbg :P
A i keva će ti biti zahvalna :P

kući, ćaći i materi, otvaraj ove teme.
šta hoćeš koje pičke materine? hoćeš da te neko pita šta treniraš? jesi zajeban?