Prijava

maltene tako ti je i ovde.ako ces bolju,moras preko 200 evra dati.
samo sto ovde mos i da iznajmis masinu na godinu dana.
stvarno moze.

drug narucio za 700e sa alibabe, em ga odrali za carinu em nije uspeo da proda skoro nista

Imam jednu potpuno novu ideju.

Kupiš dron sa HD kamerom (1000 evra) i snimaš svadbe i sranja ta. To je od 50 do 60 evra po snimanju. Za 3 meseca isplatiš sam dron, a onda pare same kapaju. Za spotove uzimaš po 100 evra.

moze i da bude dron barjaktar.npr na utakmicama

Ma ko će se jebati s tim, prišivači su ipak budućnost.

Ili kreneš sa iznajmljivanjem stvari za kampovanja. Počneš prvo sa šatorima i tim glupostima u blizini festivala. Npr odeš na OK fest i šatore iznajmljuješ i to. Uzmeš po 5 evra po danu, za 10 dana isplatiš šator, tj 5 evra po danu, a ti im ga montiraš. Mislim možda nema dovoljno zainteresovanih, ali treba to proveriti.

Rasni
Imam jednu potpuno novu ideju.

Kupiš dron sa HD kamerom (1000 evra) i snimaš svadbe i sranja ta. To je od 50 do 60 evra po snimanju. Za 3 meseca isplatiš sam dron, a onda pare same kapaju. Za spotove uzimaš po 100 evra.

dobija se vise za svadbe i ta kurčeva snimanja inače
ok ideja
pozz

možeš sa dronom da snimaš iznad rijeke ima li gdje ribe i da ribarima prenosiš njihovu poziciju i daješ koordinate za napad
tripuješ se da radiš za FBI i da gledaš preko satelita gdje su negativci
plate ti kafu i daju kilo ribe, đe ćeš bolje

možeš sa dronom da snimaš iznad bazena u Bijeljini za BN televiziju

mozes da okacis zastavu velike srbije na drona kada u peji budemo igrali protiv kosova.

Možeš da okačiš kartu nezavisne vojvodine i uletiš na večiti derbi

Možeš da okačiš kartu nezavisne vojvodine i uletiš na večiti derbi

Da, a tu kartu naruči preko aliexpressa, samo pazi da ti ne naplate carinu.

Da, a tu kartu naruči preko aliexpressa, samo pazi da ti ne naplate carinu.

Al naručiš sa više različitih adresa, fazon srem jedna, banat druga, bačka treća adresa, i prođeš carini ispod radara.

lol

Srem, Banat, Bačka - tri srca junačka

Ljudi hteo sam da prodajem stvari iz srbije u svet preko ebaya, sto bih narucivao nesto sa tih sranja???

крећем са пчеларством

Ma neke random gluposti sto niko u srbiji ne bi platio koliko bi mozda englez.
Video sam na Puji. Meni to penzionerski i malinarski

крећем са пчеларством

Cena kukuruznog sirupa odjednom skočila...slučajnost?