Prijava

E pa ovako, kako se blizi zima tako se poslovi na selu smanjuju, tako se meni po glavi pocinju vrzmati ideje kako da strpam sebi makar par stotina evra mjesecno u dzep da ne moram kuci raditi. Da vas cujem

Nadvožnjak kod jevrejskog groblja, znaš na šta mislim.. Udari lepu tarifu, i laganica. Kad legne penzija, valjanje u kešu.

Drago mi je sto samo ja na ovom sajtu mogu naterati fejda da napise na cetu nesto osim “da” i da napise nesto na forumu

cimni džankeja za neku dojavu, i laganica.

Раснее је поменуо јаја препеличја, ја сам држао те јапанске препелице, њих око 300. Профит је 50.000 динара мјесечно, а обавезе су никакве. Фантастичан посао. Једини проблем је тржиште тј. коме продати толико јаја, која не могу стајати дуго.

У сваком случају пољопривреда.

Ја сам прошле сијао краставце корнишоне. Е сад ситуација је обрнута обавеза преко главе али сигурна зарада, јер имаш сигуран откуп. А вода је најпотребнија.

Максимална зарада на 500м2 (толико сам ја сијао) је око 5000-5500 марака и то су они који имају пуно воде и који се максимално посвете томе, док сигурно можеш да зарадиш 2000-3000 марака.
Чак и ако глуп и не радиш ништа имаш 1000 сигурно.

moj neki plan:
Naucim da pravim sajtove
Napravim 50 sajtova
Dam drugim ljudima da ih odrzavaju i uzimaju 80% zarade sebi
Sajt zaradi 100 evra mesecno meni ide 20
20ex50=1000e
Ne radim nista imam pare i zivim kao bog

а да платиш порез?

moj neki plan:
Naucim da pravim sajtove
Napravim 50 sajtova
Dam drugim ljudima da ih odrzavaju i uzimaju 80% zarade sebi
Sajt zaradi 100 evra mesecno meni ide 20
20ex50=1000e
Ne radim nista imam pare i zivim kao bog

Bolje nauči da gradiš stanove pa napravi 5 stanova u bg i posle ih izdaješ za po 200e i boli te kurac

badvajzer
У сваком случају пољопривреда.

Ја сам прошле сијао краставце корнишоне. Е сад ситуација је обрнута

http://images.onccc.com/link2pic2/images/20130316/21/big_cf90afada91b80bc91af354df8cc5962.jpg
da pojasnim najbolji biznis još od prišivača sijanje kornišona

Маестро ♦ sta je aktuelno ove zime

Свињокољ.
Може се финих пара да заради.

Koja li je budala da ga pitam otvorila ovu temu?Ako misliš da je neko voljan da daje ideje za biznis i da mu predstavljaš konkurenciju epa grdno si se prevario druškane, nemogu da verujem da si tolko znači glup da misliš da su ljudi dobre volje da ti daju ideju za biznis.