Prijava

postoje i materijalno nebogati ljudi koji su mentalno bogati, sto idejama sto dobrotom, pa i ne vide konkurenciju u drugim ljudima vec samo zele da im pomognu da svoje bogate zivote podignu na jedan jos visi nivo

Djoks ti ako si toliko dobar ajde daj svoju zenu mozda nekom ovde na koriscenje za jednu noc.E bre lupas gluposti, ce ti mozda plati racune to mentalno bogatatstvo, e malo njeknja ce ti to bude.Dal ce ti bude mozda zahvalan pa te pozove na pice taj kome si obezbedio da ima biznis.E nece nego ce da gleda jos vise ako moze da te koristi, i posle ce ti budes taj ko ispada budala.

Dal ce ti bude mozda zahvalan pa te pozove na pice taj kome si obezbedio da ima biznis.E nece nego ce da gleda jos vise ako moze da te koristi, i posle ce ti budes taj ko ispada budala.

+1

Има истине у томе.

Ocigledno niste interpretirali pesmu na pravi nacin

Имам спор нет. Неће ми Јутуб.

Ako bih želeo da prodajem nešto preko interneta, npr. da napravim brend odeće i radim to preko fejsa, jel treba negde da registrujem taj biznis, kakve vrste poreza plaćam, kakve su kazne ako me uhvate na crno da valjam to itd?

U Srbiji ne treba nista da registrujes. Ali posto si mali neces praviti nego ces kupovati u pazaru ili pancevu ili mozda u RS da ides i donositi ovde i kaciti i prodavati. Nista ti ne treba.

Kad kupiš majicu sa printom, jel to najčešće digitalna štampa, sitoštampa, šta je to?

Na pogresnoj temi okacih post jebem ti

Jel važi još ono psetovo za ulaganje, oću ja da uložim tri hiljade evra xD

Znači imam jednu do jaja ideju, napraviti smesu 1/3 Alpina sok 1/3 Pivo robna marka k+ 1/3 pišaća, sipati to u flaše od korone i prodavati, niko neće provaliti

Znači imam jednu do jaja ideju, napraviti smesu 1/3 Alpina sok 1/3 Pivo robna marka k+ 1/3 pišaća, sipati to u flaše od korone i prodavati, niko neće provaliti

Džabe Maestro, Reme bi očas posla provalio prevaru jer je vrsni poznavalac piva.

da reme bi provalio sta si jeo i pio pre 3 dana na osnovu uzorka mokrace ekstraktovane iz soka

Pa dobro jbg, rekli bi Remetu da nas ne odruka

Iskovati longinova koplja ko u seriji Senke nad balkanom i prodavati kako na ebayu tako i na domacim sajtovima

Zašto fejde odgovaraš posle 6 dana i kako si uopšte iskopao post jebote